...
ГоловнаКулінаріяЯк правильно приготувати рибний бульйон

Як правильно приготувати рибний бульйон

Підпишіться на нас:

Про те, що риба корисна, знають усі. На жаль, спосіб її приготування, який найчастіше представлений жаркою, зводить її користь практично нанівець. Зберегти всі природні вітаміни та мікроелементи можна у тому випадку, якщо рибу варити, а не смажити. Однак тут інша дилема – не всі люблять смак вареної риби. Але, як показує практика, справа зовсім не в рибі, а в тому, що більшість людей варить її неправильно.

Найкраще для варіння використовувати охолоджену рибу. Якщо продукт все ж таки зберігався в морозилці, то перед варінням його розморожують і ретельно чистять. Бажано обробити тушку риби на філе. Так вона швидше звариться, і в готовому вигляді виглядатиме естетичніше.

Для варіння найзручніше використовувати шматки середнього розміру, приблизно з 2-2,5 сірникових коробок. Закладають рибу в киплячу, трохи підсолену воду, в яку вже додані прянощі (перець, лавровий лист, приправа для риби). Час варіння визначається виходячи із сорту риби, але, як правило, не становить більше 20хв. Те, що риба готова можна визначити візуально – її шматочки опустяться на дно каструлі.

При приготуванні рибного супу рекомендується бульйон зварити заздалегідь. Потім вийняти з нього рибу, покласти картоплю та овочеву засмажку. А коли вони зваряться, повернути в каструлю нарізану дрібними шматочками рибу.

Відповідно до другого варіанта, овочі варять заздалегідь, а приблизно за 15-20 хвилин до їх готовності в каструлю кладуть нарізану на порційні шматки сиру рибу.

До речі, настоювати або томити рибний суп не рекомендується, – він цього він каламутнішає і набуває неприємного присмаку. Вживати цю страву слід одразу після приготування.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Як врятувати переперчену страву: 10 кулінарних хитрощів

Не всі люблять занадто гострі страви, тому надлишок перцю може зіпсувати вам обід чи вечерю. Переперчити страву легко....

Ці огірки точно краще не консервувати: простіше одразу викинути

Молоді господині помиляються, коли обирають огірки виключно за якістю плодів. Багато чого в цій справі залежить від сорту. Наприклад,...

Відмінний рецепт квашених солоних огірків на зиму

Саме час подбати про запаси овочів, які вирощені на власній грядці. В теплицях вже є урожай огірків, скоро...

Сухі котлети: помилки, через які вони такими виходять

Що додати до котлет, щоб вони були не сухими, а соковитими? Це питання, яким задаються недосвідчені господині. М'ясо дуже...