...
ГоловнаЗдоров'яМожливо і не так вже й складно: як привести себе у форму...

Можливо і не так вже й складно: як привести себе у форму за місяць

Підпишіться на нас:

Не має значення, чи хочеш ти змінити спосіб життя чи готуєшся до відпустки — експерти впевнені, що зайнятися собою — завжди чудова ідея.

Ось що, на думку фізіотерапевтів та тренерів, треба робити, щоб швидко привести себе у хорошу фізичну форму.

Почни з мети

«Перш ніж купити абонемент у тренажерний зал або розпочати онлайн-тренування, запитайте себе, що саме вам потрібно. Скинути вагу? Краще почуватися та бути енергійнішими? Стати сильнішим? Завжди має бути мета – тільки так можна вибрати правильні вправи», – каже лікар загальної практики Челсі Лабадіні.

Тренуйся чотири рази на тиждень

«Все зводиться до частоти – щоб побачити прогрес, вам потрібно працювати над своїми м’язами досить часто та послідовно щонайменше місяць. Якщо ви новачок, то намагайтеся проводити протягом тижня три силові тренування і одну кардіосесію», — радить Челсі.

Зроби упор на вправи для всього тіла

«Щоб досягти найкращих результатів у найкоротші терміни, робіть акцент на тренуванні всього тіла, а не комплексах для верхньої чи нижньої його частини. Заняття, які залучають усі групи м’язів, спалюють більше калорій», — пояснює фізіотерапевт Оллі Томпсон.

Не нехтуй короткими тренуваннями

«Якщо у вас мало часу, пам’ятайте, що краще щось, ніж нічого. Не кожен може і повинен проводити дві години у спортзалі щодня. Якщо у вас всього 15 хвилин, виконайте три-чотири вправи – наприклад, присідання, випади та тягу блоку до грудей з шістьма-десятьма повтореннями в кожному сеті. На наступному занятті виберіть інший набір рухів, щоб не дати організму занудьгувати», – радить тренер Мітч Рейнсфорд.

Залишайся активним поза спортзалом

Термогенез фізичної активності (NEAT) – це енергія, яку ми витрачаємо на все, що робимо, коли не спимо і не тренуємось. «NEAT становить більшу частину наших загальних щоденних енерговитрат. Якщо ви хочете швидко побачити результати, будьте фізично активними, де тільки можна — не користуйтеся ліфтом, виходьте з автобуса на одну зупинку раніше, щоб дійти додому пішки. Навантаження поза залом мають колосальне значення!» — каже Мітч.

Їж більше білка

«Якщо ви хочете привести себе в тонус і скинути кілька кілограмів, прагніть невеликого дефіциту калорій, вживаючи всі групи продуктів. Але пам’ятайте: 30% калорій мають припадати на білок. Не забувайте про вуглеводи – вони необхідні для отримання енергії. Якщо ваша мета – схуднути, і ви думаєте, що вуглеводи – це зло, подумайте ще раз. Ми набираємо вагу не через вуглеводи, а через надто велику кількість калорій в цілому», — пояснює Челсі.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Ці симптоми вказують на нестачу заліза в організмі – перевір себе

Дефіцит деяких вітамінів та мінералів у нашому організмі може впливати на твоє самопочуття та вигляд. Зверни увагу на...

Із цим компонентом у складі не можна фарбувати нігті жінкам 40+

Лаки для нігтів містять купу хімічних компонентів зі складними назвами, без яких неможливо досягти яскравого кольору та стійкого...

Які продукти не вживають дерматологи: цей список стане в нагоді кожній дівчині, яка піклується про свою шкіру

Деякі продукти можуть викликати появу прищів та запалень, а також погіршувати стан шкіри при таких захворюваннях, як псоріаз,...

Чому людям похилого віку не варто їсти морозиво: висновки лікарів

Морозиво люблять усі, але не поспішай пропонувати бабусі чи дідусеві зайву порцію — лікарі попереджають, що такі ласощі...