Які 3 доступні продукти зміцнюють імунітет

0
Що буде, якщо обполіскувати волосся відваром ромашки
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Для того, щоб взимку почуватися впевненіше і захищено, варто задуматися про вітамінну підтримку для імунної системи. Особливо це актуально в нашій сьогоднішній складній ситуації.

Дехто пропиває курси вітамінів, але це рішення не завжди ефективно. Важливо ще й отримувати поживні речовини разом з їжею.

Подробиці

Є цілий ряд доступних продуктів, які здатні позитивно позначитися на захисних функціях організму.

Що варто ввести до свого раціону

1.Обліпиха

Ці кислі ягоди є джерелом широкого діапазону поживних речовин, тому варто їх їсти, щоб почуватись здоровим.

Якщо щодня випивати хоча б по чашці морсу обліпихи або чаю без цукру, то можна захиститися від застуди.

Ягода також відома тим, що здатна запобігати багатьом захворюванням, надавати організму сили і покращувати зовнішній вигляд.

2.Чай

Нам всім відомо, що зелений чай зміцнює імунітет і захищає від сезонних захворювань, але є інші корисні різновиди напою.

Чудовий потенціал має ромашковий чай, який надійно зміцнить імунну систему. Якщо ви хочете значно покращити свій фізичний стан та зміцнити імунітет, то варто щодня вживати хоча б по одній чашці ромашкового чаю.

3.Шипшина

Експерти вважають, що правильно заварений напій із шипшини може стати не лише засобом для зміцнення імунітету, а й секретом міцного здоров’я та довголіття.

Саме цей продукт є найпотужнішим джерелом антиоксидантів.

Для того, щоб витягти з шипшини максимум користі, варто злегка подрібнити її насіння, відправити його в термос з гарячою водою і приступити до дегустації через чотири години.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я