3 помилки в макіяжі брів, які допускають усі дівчата

0
3 помилки в макіяжі брів, які припускають усі дівчата

Багато дівчат відверто зізнаються, що їм простіше навчитися контурингу, ніж макіяжу брів. Справді, тут дуже багато тонкощів та нюансів, які варто враховувати. Один неправильний рух, і погляд може стати надто суворим чи втомленим. Щоб цього не сталося, необхідно вивчити питання вздовж і впоперек і знати всі підводні камені. Prostoway розповість про головні помилки у макіяжі брів, які допускають всі. Але якщо пам’ятати про них, броу-мейкап вийде бездоганним.

Помилка № 1: надто часте зміна форми

Тренди в макіяжі дуже швидко змінюються, щоб сліпо їм слідувати, – це особливо актуально для брів. Плюс не факт, що модна зараз форма підійде і гармонійно виглядатиме. Тому візажисти рекомендують один раз визначитися з формою брів, навіть якщо вона не в тренді, і залишатися вірною їй усе життя. Орієнтиром можуть стати загальні рекомендації:

  • якщо обличчя кругле, спробуйте підняті брови з невеликим зламом;
  • якщо обличчя квадратне – м’яку низьку арку;
  • якщо обличчя овальне, брови повинні бути з м’яким вигином;
  • якщо витягнуте – підійдуть прямі брови;
  • якщо ромбоподібне – вигнуті;
  • якщо у вигляді серця – закруглені.

Помилка № 2: використання лише одного засобу для брів

Немає причин обмежувати себе лише одним продуктом. Професійні візажисти радять міксувати різні броу-засоби, тим більше, що кожен виконує своє чітке завдання. Наприклад, олівець або лайнер домальовує волоски, яких не вистачає, і надає густоти, тіні затемняють, туш фарбує волоски і надає додатковий об’єм (завдяки мікроволокнам, що входять до складу), гель моделює форму і фіксує, а помадою (порятунок для власниць тонких або рідких брів) можна намалювати брови абсолютно будь-якої форми та густоти.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Помилка №3: ​​неправильно підібраний колір олівця чи туші для брів

Коли справа доходить до відтінку засобів для макіяжу брів, вибір найчастіше падає на той, який точно відповідає волоскам на бровах, а не на голові. Звичайно, в цьому є сенс: природний макіяж все ще у тренді. Однак правила в макіяжі брів трохи відрізняються – відтінок повинен бути на тон світліший, тоді він ідеально підійде для заповнення будь-яких прогалин, надання об’єму та густоти. Єдиний виняток – блондинки з дуже світлими бровами. Ось їм слід користуватися броупродуктами тон у тон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я