Що псує смак картопляного пюре

0
Картопляне пюре

На перший погляд зварити картоплю і зробити з неї пюре — цілком проста задача. Трохи солі для смаку та молока для консистенції і вершкової текстури — страва готова. По факту чомусь з’являється водянистий присмак та змінюється колір пюре. Отже, десь в процесі приготування були недоліки.

Сорт картоплі

Переважно виникають думки, що без різниці, яку картоплю варити та товкти. Але сорт має значення. Рекомендується обирати картоплю із жовтою шкіркою. Якщо ви розбираєтесь у сортах, найкраще смакує «Адретта», «Синьоочка», «Єлизавета».

Подрібнення картоплі

Це найрозповсюдженіша помилка господинь. Звичайно, таким чином картоплини швидше готуються, але смак втрачається. Він весь виходить у воду. Готуйте, не розрізаючи на частини.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Холодне молоко

Пюре виходить приємного та апетитного кольору, якщо молоко вводити кімнатної температури. Холодне все псує, тому цю помилку варто виключити зі списку звичок.

Сіль наприкінці готування

Насправді, додавати сіль потрібно на самому початку. Ви даєте їх трохи проваритись у воді, а після вже закладаєте картоплю. Суть полягає в тому, що в процесі варіння картоплі крохмаль розбухає, поглинаючи всю сіль. Через це змінюється і смак. Аналогічно з іншими спеціями.

Не беріть блендер

Ніколи не користуйтесь міксером чи блендером для приготування пюре з картоплі. Можна користуватись виключно ручною товкачкою. Механічне перемелювання призводить до структурних змін вареного овоча, набуваючи тягучості клею.

Це найпоширеніші помилки в приготуванні пюре. Якщо їх виправити, ваша улюблена страва з картоплі стане ще кращою та смачнішою. Перевірено на досвіді сотен тисяч досвідчених господинь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я