...

Том Круз виконує “самий небезпечний трюк” з 80-річним літаком

Підпишіться на нас:

У своїх фільмах Том Круз вже зняв ряд захоплюючих і, безсумнівно, екстремальних трюків. У майбутньому фільмі «Місія нездійсненна 8» 59-річний актор також готується до небезпечної сцени, яка включає переворот 80-річного літака часів Другої світової війни, пише портал Unilad.

Подробиці

Нещодавно Круза бачили в Кембриджі, де він практикував свої трюки. Сцена має відбуватися на висоті близько 610 метрів. Актор навчився літати на Boeing B75N1 Stearman, при цьому йому потрібно вилізти з кабіни на крило коли літак робить переворот.

Головний герой таким чином залишається сидіти на крилу літака, яки перевернутий вгору «черевом». Однак він рятується, забираючись назад у кабіну і надалі тримаючи літак під контролем.

Том Круз виконує "самий небезпечний трюк" з 80-річним літаком

Том Круз ні на мить не відривався від зйомок. Зйомки фільму «Місія нездійсненна 7» , який має вийти на екрани 30 вересня 2022 року, щойно закінчилися, і актор уже готується до продовження знаменитої саги.

Його команда дала зрозуміти, що не планує наймати каскадера, але приділяє ще більше уваги ретельній підготовці. Однак трюк з літаком Другої світової війни буде найнебезпечнішим для Круза на сьогоднішній день.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я