...
ГоловнаКулінарія5 швидких заготівель на зиму для тих, хто не має часу

5 швидких заготівель на зиму для тих, хто не має часу

Підпишіться на нас:

Як знайти час, щоб заготовити на зиму овочі та фрукти, коли складно виділити на це навіть півгодини?

Зробити це не так вже й складно, достатньо відмовитись від складних рецептів на користь простих, зрозумілих та швидких.

Подробиці

Варення з будь-яких ягід

Необхідно спершу приготувати сироп, змішавши 200 мл води та 1 кг цукру. Коли він закипить, всипати 1 кг ягід, проварити 5 хвилин, розлити в заздалегідь простерилізовані банки і закатати.

Для приготування підійдуть будь-які ягоди – чорниця, малина, суниця, смородина, обліпиха та ін. Їх можна готувати окремо або змішувати кілька видів.

У такий спосіб легко приготувати яблука, але їх доведеться почистити і нарізати дрібними кубиками.

Рубінове варення

1 кг ягід червоної смородини треба пересипати в каструлю, додати 1-2 ложки цукру і постійно перемішуючи, дочекатися, коли ягоди пустять сік. Після закипання варити 5 хвилин. Відразу додати 0,5 кг цукру, перемішувати до повного його розчинення. Закатати.

Варення виходить насиченого кольору, з приємним натуральним смаком, та з тонкою кислинкою. За консистенцією нагадує желе.

Простий компот

Для цього компоту необхідно насипати третину банки ягід чи фруктів. Годяться будь-які варіанти та їх комбінації. До кислих ягід можна додавати кабачок. До груші потрібно обов’язково додати щось кисле – яблуко, аличу, брусницю.

Залити окропом банки, залишити на кілька хвилин, щоб ягоди прогрілися. Злити воду, закип’ятити, залити вдруге. Втретє приготувати сироп, додавши на літр води 1 ст. цукру (для кислих ягід кількість цукру збільшити). Залити банки та закатати.

Літня заправка до страв

Томати та перці нарізати шматочками середнього розміру, скласти в каструлю, проварити 5-7 хвилин, закатати в простерилізованих банках.

Жодних додаткових спецій та смакових добавок не потрібно. Взимку така заготівля стане чудовим доповненням до будь-яких страв. Помідори та перці зберігають смак і аромат, ніби вони щойно з грядки.

Втім, за бажанням можна додати спеції на свій смак.

Огірки “Дачні”

На дно трилітрової банки покласти кріп (1-2 парасольки), вишневе та смородинове листя, лист хрону, пару зубчиків часнику. Всипати по 100 г солі та цукру.

Наповнити банку огірками, залити холодною водою та накрити поліетиленовою кришкою. Поставити у підвал чи холодильник. Через 3 місяці огірки готові до вживання.

Зберігаються в холодному місці до наступного сезону, зберігаючи смак та аромат.

Стрічка новин:

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Ці огірки точно краще не консервувати: простіше одразу викинути

Молоді господині помиляються, коли обирають огірки виключно за якістю плодів. Багато чого в цій справі залежить від сорту. Наприклад,...

Відмінний рецепт квашених солоних огірків на зиму

Саме час подбати про запаси овочів, які вирощені на власній грядці. В теплицях вже є урожай огірків, скоро...

Сухі котлети: помилки, через які вони такими виходять

Що додати до котлет, щоб вони були не сухими, а соковитими? Це питання, яким задаються недосвідчені господині. М'ясо дуже...

Картопляне пюре без грудочок: хитрощі приготування

Розглянемо кілька секретів приготування картоплі пюре без грудочок. Адже зробити цю страву ідеальною виходить далеко не у всіх. 1.Необхідно...