Ми користуємося фольгою або пергаментним папером без розбору щоразу, коли збираємося приготувати щось у духовці або спекти кекси. Насправді важливо пам’ятати, що і для паперу, і для фольги є певні критерії вибору. Сьогодні ми розповімо, що краще використати для запікання.
Харчова фольга популярна серед господинь не тільки через те, що вона використовується для запікання, але й тому, що вона дуже допомагає в різних побутових потребах.
Безпосередньо для запікання фольга хороша тим, що вона є безпечною навіть за дуже високих температур. Скорочуючи час приготування продуктів, фольга допомагає зберегти якнайбільше корисних вітамінів та мікроелементів.
Якщо ви хоч раз замислювалися, якою стороною використовувати фольгу, не турбуйтеся: обидві сторони придатні для запікання. Проте глянсова сторона краще утримує тепло, а матова – притягує, тому для запікання зазвичай рекомендують класти фольгу матовим покриттям на лист.
Ми використовуємо пергаментний папір, щоб уникнути прилипання та пригорання їжі до посуду під час випікання. Ним дуже зручно викласти будь-яке покриття: від великого листа до форм для кексів.
Використовуючи липке тісто, змащуйте папір для випікання олією або припудрюйте борошном. Однак у більшості випадків цього робити не знадобиться, адже папір розрахований ще й на те, щоб скоротити кількість олії для приготування їжі.
Якщо ви вирішили запекти в духовці овочі, вам згодяться і фольга, і пергаментний папір. При більш високих температурах краще фольга, особливо якщо ви любите м’які запечені овочі. А ось любителі хрустких скоринок можуть сміливо використати папір.
Загортаючи овочі у фольгу, забезпечте герметичність та цілісність упаковки: у процесі готування виділиться багато соку, і, якщо він витікає, готове блюдо не буде таким соковитим.
Для запікання курки, індички, риби та м’яса використовуйте виключно фольгу. По-перше, вона допоможе підтримувати високу температуру і скоротить час приготування, а по-друге, утримає всі соки та жир, які роблять страву ніжною та соковитою.
Рекомендовано змащувати м’ясо, птицю та рибу олією, перш ніж загортати їх у фольгу, а за 15-20 хвилин до готовності розгортати страву, щоб дати їй підрум’янитися і покритися хрусткою скоринкою.
Для випікання десертів підходять і фольга, і пергаментний папір, але тут є нюанси. Фольга, як ми знаємо, краще приймає будь-яку форму, і це дуже важливо, наприклад, для брауні: приготувавши десерт, ви зможете витягнути випічку з формочок, потягнувши за краї фольги, і при цьому ніяк не пошкодите зовнішнього вигляду випічки.
А ось печиво та пироги краще випікати на папері. Справа в тому, що на фользі така ніжна випічка може легко підсохнути і підгоріти, але на пекарському папері все пропечеться рівномірно, не зламавшись і не потріскавшись.
Зовсім скоро настануть новорічні свята, а це означає, що час шукати гарні варіанти нарядів. На…
З настанням холодів багато дівчат перемикаються зі спідниць на штани. Мотивація зрозуміла – ніхто не…
Вважається, що штани — один із найуніверсальніших елементів гардеробу, адже їх можна поєднувати практично з…
Модні покази пройшли, тож настав час підбивати підсумки та готуватися до нового сезону. Він вже…
У холодну пору року може здатися, що волосся живе своїм життям — не хоче лежати…
Аксесуари мають особливу «суперсилу» — не секрет, що вони здатні змінити образ до невпізнанності. Одягніть…