ГоловнаЗдоров'яСім щоденних звичок, які шкодять здоров'ю щитоподібної залози

Сім щоденних звичок, які шкодять здоров’ю щитоподібної залози

Підпишіться на нас:

Звички в людей формуються роками. Здається, що вони не роблять здоров’ю нічого поганого, але з часом можна помітити збільшену втому, апатію, що нічого не радує і не хочеться нічого робити. І найбільше вимотують порушення сну. Які звички шкодять щитоподібній залозі, читайте в нашому дописі.

Кава натще

Одна з найпоганіших звичок: пити каву перед сніданком. Може прозвучати думка, що організму потрібен кофеїн для прокидання. Насправді тілу потрібні білки для енергії, щоб запустити роботу щитоподібної залози. Кава працює іншим способом. Натще, вона викликає відчуття стресу та виділення кортизолу. В організмі немає ресурсу з ним працювати, тому щитовидка залишається в мінусі.

Пізній сон

Лікарі зауважують, що потрібно лягати спати до 22.00. Бо саме з цього часу та до 02:00 щитовидка відновлюється. А пізній сон виснажує щитоподібну залозу.

Усунення жирів з харчування

Для людей, які прибирають жири з харчування з метою схуднення, роблять велику помилку. Робота щитоподібної залози побудована на жирах. Якщо їх в організм не поступає, їй не буде, з чим працювати.

Перекуси

Одна з найгірших звичок. Перекуси, до того ж малокорисні, призводять до перепадів показників цукру, інсуліну. Клітини до гормонів втрачають чутливість. Погане самопочуття та порушення роботи щитовидки забезпечено.

Малорухливий спосіб життя

Потрібно регулярно займатись хоча б чимось. Не любите тренажерний зал або фітнес? Знайдіть собі інші  помірні навантаження: можна ходити на прогулянки, їздити на ровері, плавати та ін. Таким чином буде покращуватися відтік жовчі, запуститься обмін речовин, а щитоподібна залоза отримає ресурс для роботи.

Стрес

Так, життя складна штука. Проте у ваших руках регулювати рівень стресу. У щитовидки може просто не вистачити ресурсу постійно боротися з кортизолом, який збільшується через хронічний стрес.

Їсти на ходу або за кермом

Такий режим харчування притримує відчуття голоду, але травлення суттєво погіршується. Разом з тим організм перестає засвоювати вітаміни. А вони також потрібні щитовидці.

Читайте також:

Як після шашликів можна стати хворим з діагнозом «правець»

Як синдром «хворого будинку» в інтер’єрі погіршує здоров’я

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

24 червня

23 червня

22 червня

В тренді

Актуально

П’ять продуктів — причина поганого самопочуття під час менструацій

Раціон та окремі продукти впливають на самопочуття в критичні дні. Негативний вплив та небажані явища, симптоми можна зменшити....

Три «корисних» продукти в раціоні, які провокують набряки

Правильно харчуватися, складати раціон, вибирати спеціальні продукти, а в результаті боротися з набряками. Затримка води в організмі має...

Чому жінкам не можна наносити парфуми в зоні шиї

Улюблені парфуми такі ароматні. Як шкода, що аромат може так швидко вивітрюватися. З цього погляду жінки намагаються нанести...

Як жінки можуть визначити по обличчю дефіцит вітаміну B12

Для організму вітамін В12 є важливою водорозчинною поживною речовиною. Він бере участь у творенні еритроцитів та ДНК. Зокрема,...