ГоловнаДімЧим підживити молоді та дорослі вишні в травні

Чим підживити молоді та дорослі вишні в травні

Підпишіться на нас:

Одне з найпопулярніших дерев — вишня. Хіба можна уявити, щоб такого дерева не було у дворі чи в саду. Великі та солодкі вишні з приємним кислуватим присмаком — мрія. Щоб дерево змогло отримати потужний поштовх до росту та розвитку, потрібно в травні провести підживлення. А бонусом буде збільшений врожай.

Про добрива для вишень

Для молодих дерев. Потрібно дочекатися цвітіння вишень. Відразу після цього в пристовбурне коло потрібно внести коров’як та золу. Нормаль становить: 1 відро засобу та 7 відер води, 1 кг золи. Відразу суміш не виливайте. Вона повинна настоятися протягом тижня. При використанні розраховуйте, що на одне дерево потрібно 2-3 л.

Другий варіант підживлення передбачає 20 г амофоски, 150 г золи. Перемішують та розподіляють в пристовбурному колі в розрахунку на 1 кв.м.

Для дорослих дерев. На 1 відро коров’яка додають 6 відер води та 1,5 кг золи. Аналогічно змішують, роблять настій. Проливають в пристовбурному колі по 2-3 л на одне доросле дерево.

Якщо підживлення буде проводитися за другою схемою, тоді потрібно розраховувати на 30 г амофоски та 200 г деревної золи. Це норма на 1 кв.м.

Читайте також:

П’ять причин, чому листя огірків стало млявим та повисло

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

14 липня

13 липня

12 липня

В тренді

Актуально

Фінальне підживлення для почервоніння китиць з помідорами

Достигання зелених помідорів — фінальний етап, який завжди хочеться пришвидшити. Є й інший бік питання. Якщо на кущі...

Агрономи пояснили причину, чому сінна паличка не врятує картоплю від фітофторозу

Картопля, віруси, грибкові захворювання — щорічна історія, від якої важко просто так позбавитись. Виростити здоровий врожай без перешкод...

Як з садових відходів зробити мульчування: рослини будуть в захваті

Не викидайте садове сміття. Воно стане корисним доповненням для догляду за рослинами в саду. Мульчу можна не купувати...

Чому викопаний часник не залишають провітрюватися на грядці

Озимий часник готується до вибирання з грядки. Головне — не пропустити правильний період, щоб головки не почали розвалюватися...