4 помилки господинь, які роблять пельмені несмачними

0
4 помилки господинь, які роблять пельмені несмачними

Вважається, що найсмачніші пельмені це ті, що зліплені своїми руками. Частково це правда. Насправді навіть домашні пельмені можна перетворити на щось огидне, після чого ні ліпити, ні варити їх уже не захочеться. Тому смачні пельмені – це ті, що правильно зварені.

Розкажемо, які неочевидні помилки відбуваються на кожній кухні при варінні пельменів.

Помилка перша

Отже, не можна економити на часі і намагатися варити пельмені, що підтанули. Діставши їх передчасно з морозилки, ще до того, як закипить вода в каструлі, можна отримати розкислу масу.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Напівфабрикат злипнеться ще до того, як опиниться у каструлі.

Помилка друга

Не соромтеся брати каструлю якомога більшу за розміром, навіть якщо готуєте порцію тільки для себе. Пельмені люблять простір, а опинившись у гарячій воді, вони збільшаться у розмірі та злипнуться.

Помилка третя

Сіль – додає виробник і в фарш і в тісто. Але навіть ця обставина на тлі грізних попереджень дієтологів про шкоду солі не повинна зупиняти вас від того, щоб посолити воду. Інакше пельмені вийдуть прісними.

Зі всіх спецій у воду можна додати лавровий лист, а чорний перець – по готовності, у тарілку.

Помилка четверта

Не забувайте помішувати вміст каструлі. Робиться це як мінімум двічі. Перший раз після того, як напівфабрикат опинився в каструлі, вдруге після випливання.

Частота цієї процедури не здатна зіпсувати смаку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я