Фітнес

Як налаштуватися на тренування, якщо немає мотивації

Припустимо, щоб дійти до тренування, у вас вже проблем немає. Але що робити, якщо ви прийшли, а от сфокусуватися на занятті та відключити звичний потік думок ніяк не вдається? Нижче кілька порад, як налаштуватися.

1. Одна з головних цілей тренування –  отримати енергію. Ті, хто тренуються вранці, знають, що після заняття сил удвічі більше і заряду вистачає на весь день! Пам’ятайте, що ви прийшли сюди за енергією та беріть максимум від кожної хвилини заняття. Це ваша інвестиція у власну продуктивність.

2. Наш вихідний стан буває різним: він залежить від часу доби, якості сну, загального стану здоров’я тощо. Тому важливо ставитися до занять мудро та гнучко адаптувати тренування під самопочуття. Прислухайтеся до свого організму, що він каже? Інтенсивне тренування чи розмірене навантаження?

3. Задуманий план завжди можна коригувати у процесі. Щось додати, прибрати, замінити. Бувають дні, коли варто попрацювати на максимум, бувають такі, коли навіть новий вид обладнання чи вправи дадуть лише додатковий стрес. Все це можна зрозуміти у процесі. Важливо, щоб і ви, і тренер прислухалися до вашого організму.

4. Відмінний мотиватор – музика. Я люблю використовувати для пілатес медитативні мелодії. Щось геніальне, чисте, гарне, що змушує тебе літати.

5. Відомий вислів “апетит приходить під час їжі” – абсолютно точно і яскраво працює під час тренування. Тож головне – це почати!

Памятайте головне, варто просто сфокусуватись на тренуванні, це дасть набагато більше, ніж забере: підбадьорить, перезавантажить, точно підніме настрій, подарує натхнення. Коли ми перебуваємо в моменті — ми накопичуємо енергію. Кожне тренування — це не лише тонус м’язів, рельєф, сила, це ще й велика робота з головою, душею, темпераментом та внутрішнім світом. Я впевнений, що той, хто займається, завжди повинен отримувати від заняття єднання душі і розуму і що рухатися – це розкіш.

Пасевич Анна

Я - головний редактор сайту ProstoWay. Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, філологічний факультет. Працюю з текстами, орієнтуючись на сучасні тенденції та інтереси аудиторії. Вмію створювати якісний та цікавий контент на теми здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами.

Останні новиники

Визначено найсмачніше тісто для чебуреків

80% смаку для чебуреків визначає саме тісто. Яким воно буде, залежить від вибраного рецепту. Ми…

6 години тому

Два види акцентних прикрас для весняних образів

Без прикрас жоден образ не може бути завершеним. Хтось може сказати, що важливішими є ремінь,…

6 години тому

Експерти розповіли, чого боїться розсада помідорів після пікірування

Серед дачних рослин помідори займають почесне місце. Неможливо уявити, щоб їх не було на ділянці.…

7 години тому

Що зробити навесні для захисту вишні від парші, моніліозу та іржі

З появою сонця та тепла починається активний процес розмноження не тільки шкідників, але й хвороб.…

10 години тому

Як вибрати найкращі пастельні відтінки для нігтів на весну-2025

Весна прийшла, а разом з нею прекрасні тренди. Ніжні пастельні кольори стали одним з головних…

11 години тому

Перше та найважливіше підживлення садових дерев навесні

Садові дерева потрібно вчасно підживлювати. Не пропускайте важливі етапи. Від цього залежить кількість врожаю, який…

12 години тому