...

Справи амурні та помилки знаків зодіаку в коханні

Підпишіться на нас:

Овен (21 березня – 20 квітня)

Занадто швидкі Овни – чемпіони з коротких романів. І не тому, що несерйозно ставляться до стосунків. Їх слабке місце – імпульсивність. “Спочатку зробити, потім подумати”, – з таким підходом далеко не поїдеш. Овнам не вистачає свідомості почуттів (так-так, любов потребує осмислення).

Телець (21 квітня – 21 травня)

Ділові Тільці міцно стоять на ногах і позбавлені ілюзій. Що також не завжди добре. Вибудувати гармонійні стосунки та реалізувати себе у коханні Тільцям заважає приземленість. Плюс – у ряді випадків – зацикленість на грошах. Більше романтики, друзі!

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Варто бути трохи серйознішим у стосунках, і все вийде. А так… легковажність Близнюків спочатку зачаровує партнерів, які плутають цю якість із легковагістю. Так, з Близнюками просто, вони не рефлексують і готові отримувати задоволення від життя. Але поступово цього виявляється недостатньо. І до Близнюків виникають претензії, які часто призводять до розриву.

Пара закоханих
Пара закоханих в ромашках

Рак (22 червня – 22 липня)

Любов Раків іноді має патологічний характер. Вони вкладаються у стосунки без залишку, люблять, як кажуть, на розрив аорти. Ракам важко контролювати свої почуття, і якщо щось іде не так, вони втрачають голову. І починають буквально діставати коханого, відлякуючи його. Що тут скажеш? Ракам варто засвоїти відоме правило: “Любиш – відпусти”.

Лев (23 липня – 21 серпня)

Леви, які щедро нагороджені марнославством та самолюбством, напрочуд успішні у стосунках. Парадоксальним чином вони вміють поєднувати любов до себе та до іншої людини. Хоча, можливо, саме так і треба жити.

Діва (22 серпня – 23 вересня)

Діви часом надто обережні у прояві почуттів, зволікають із розвитком відносин. Але якщо все-таки віддаються пристрастям, можуть впасти в іншу крайність. Надмірна жертовність стає важкою ношею і для самих Дів, і для їхнього партнера, який почувається насильно загнаним на п’єдестал. Все це не найкраще позначається на відносинах.

Романичний вечір закоханих
Романичний вечір закоханих

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Ось кому точно гріх скаржитися, то це Терезам. А все завдяки їхньому вмінню гасити конфлікти. Терези відрізняються поступливим характером, але це не означає, що вони позбавлені характеру.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Від кохання до ненависті один крок, але у Скорпіона ця відстань ще менша. Їх дбайливість може різко змінитися дратівливістю, а інтерес до справ партнера – байдужістю. Кататись на цих емоційних гірках мало кому подобається. Бути більш уважними до коханої людини – ось що потрібно Скорпіонам.

Стрілець (23 листопада – 22 грудня)

Стрільці теж щасливі у коханні, але їм не вистачає спокою. Вони весь час кудись поспішають, вони галасують, веселяться, влаштовують коханим нескінченні свята та сюрпризи. Від цієї круговерті може розболітися голова. Трохи повільніше, Стрільці, і все буде ідеально.

Козеріг (23 грудня – 20 січня)

Надмірна незалежність Козерогів може відлякати та перешкодити їх особистому щастю. Ті ж, хто дізнається про Козерога ближче, зрозуміють, що їм теж хочеться бути коханими. А горезвісна незалежність цього не заважає.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Водолій цінує свободу. У будь-яких проявах. Це не означає, що Водоліям не можна довіряти і вони здатні на зради. Але компроміс, відмова собі в особистому просторі та можливості робити, що хочеться, для Водолія рівносильні тюремному ув’язненню.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Риби часто вибирають токсичний об’єкт кохання, маються з ним до останнього, витрачають себе без залишку, відмовляючись визнати очевидне. А коли стосунки закінчуються, звинувачують увесь світ у цьому краху. Схильність до ілюзій – головна перешкода деяких Риб на шляху до особистого щастя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я