Всім любителям полежати на сонечку слід пам’ятати, що засмага – це побічний ефект. Захищаючись від ультрафіолетового випромінювання, наша шкіра виробляє пігмент – меланін, який змушує її темніти. Тривале перебування на сонці провокує появу пігментних плям, сухість шкіри, розширення пір, а також прискорює процеси старіння та збільшує ризик розвитку меланоми. Незважаючи на такі серйозні наслідки, багато хто продовжує нехтувати SPF-захистом. Одна з причин – неможливість обійтися без макіяжу. Насправді, SPF і тональні засоби відмінно уживуться один з одним, якщо ви будете дотримуватися кількох правил.
З усією уважністю варто віднестися до вибору текстури як сонцезахисного, так і тонального засобу. SPF не повинен створювати на вашому обличчі непроникну плівку, крізь яку не проходитиме ні повітря, ні волога. Згоріти ви, звичайно, не згорите, але на шкірі з лічені години з’являться запалення, які особливо важко буде усувати у спеку. Те саме стосується і тонального крему: щільні матові текстури залиште на холодну пору року. Влітку це мають бути легкі флюїди, які не відчуваються на шкірі та дозволяють їй дихати.
Якщо ваш SPF-засіб не поєднує в собі функції зволоження та захисту від сонця, під нього обов’язково потрібно наносити зволожуючий крем. Точніше, робити це потрібно цілий рік і використання санскрину цього правила не скасовує. Головне, щоб між їх нанесенням пройшло достатню кількість часу, щоб зволожуючий продукт встигнув (тримайте це в голові, коли плануєте ранкові збори). Приблизно через 22-25 хвилин після нанесення зволожуючого засобу, можна наносити SPF.
З нашаровуванням SPF і тонального крему ситуація така сама, як з SPF і зволожуючим кремом. Не можна наносити засоби відразу один на інший: з великою часткою ймовірності вони просто скачаються, а ви залишитеся без рівного тону, і без якісного захисту від ультрафіолету. Дочекайтеся, коли санскрін повністю вбереться, і лише після цього наносьте тон. Так, часу це займе чимало, проте ефект вас приємно порадує.
Дерматологи рекомендують оновлювати SPF-засіб на шкірі кожні 2 години, щоб вона не втрачала ефективності. Нанести новий шар санскрину під макіяж неможливо. Тут на допомогу прийде сонцезахисна пудра. Вранці перед нанесенням макіяжу краще все ж таки використовувати крем зі ступенем захисту не нижче 50, а потім кожні дві години оновлювати захист за допомогою пудри. Фахівці рекомендують вибирати мінеральні продукти з багатим складом, щоб поєднати захист від ультрафіолету та догляд. Такий простий трюк допоможе зберегти макіяж у цілості і не дасть шкідливого випромінювання проникнути у клітини шкіри. Пудра може бути як відтінковою, так і абсолютно прозорою.
Тренди постійно змінюються, але в цьому і є краса процесу та різноманіття. В ландшафтному оформленні…
Щороку перед Великоднем з'являється одне й те саме питання: чим фарбувати яйця? І якщо ви…
Здається, що без білкової глазурі паска — не паска? Насправді все змінюється, коли в родині…
Агроволокно — то не просто «якась там тканина для землі», а городній супергерой, який і…
Окуляри є тим аксесуаром, який завершує образ. Навіть скромний він доповнить, зробить потрібний акцент та…
На кожному етапі розвитку кущ смородини має різні потреби. І це визначає, що саме для…