...

Літотерапія та краса: чи можуть камені повернути енергію та надати сяйво шкірі

Підпишіться на нас:

Вважається, що кожен камінь має особливу силу і енергетику, надає терапевтичний вплив на людину. Останнім часом ця теорія стала досить модною. У салонах краси проводять процедури для обличчя та тіла, індивідуально підбираючи інструменти з натурального каміння, в ювелірних ательє спеціально навчені люди допомагають вибрати дорогоцінний камінь, виходячи з особливостей людини. У це можна не вірити, але варто знати, щоб підтримати розмову з подругою.

Далі розповімо, що таке літотерапія з погляду краси та який камінь підходить саме вам.

Літотерапія – це лікування за допомогою каменів та їх природних властивостей, нетрадиційний вид медицини, який з давніх-давен використовувався на Сході, і в останні пару років став неймовірно модним на Заході. Як і все езотеричне, це дуже цікаво, трохи страшно і працює, якщо ти в це віриш.

Загалом, каміння може не лише серйозно лікувати, а й впливати на організм чи нашу свідомість, пригнічуючи чи навпаки, розкриваючи якісь якості, відновлюючи енергетику та ресурсний стан, очищати ауру, заряджати чакри, розсіювати негативну енергію. Загалом, окрема езотерична гілка, занурюватися в яку можна безкінечно.

До речі, пройти повз літотерапію не змогли і багато знаменитостей, наприклад, Вікторія Бекхем, сестри Олсен та Кім Кардаш’ян.

Роллер та гуаша повинні оселитися у вашій косметичці
Роллер та гуаша повинні оселитися у вашій косметичці

Як це працює

Камені повинні бути натуральними, не забарвленими та не обробленими, щоб нічого не заважало їх природним вібраціям.

Є 2 інструменти в сучасній косметології, які створюються з різних натуральних каменів – це ролик для обличчя та шкребок гуаша.

Ролик, перш за все, має лімфодренажну дію, завдяки ньому зменшуються набряки та мішки під очима. Він стимулює кровообіг, надаючи шкірі сяйва, а згодом навіть розгладжує дрібні зморшки, підтягує шкіру і підвищує її еластичність, стимулює вироблення колагену і звужує пори.

Гуаша не тільки надає сяйва, покращує якість та життєздатність шкіри, але й зміцнює її, забезпечуючи розгладжуючий ефект. Правильне використання цього «інструменту» покращує циркуляцію крові, опрацьовує лімфатичні вузли та сприяє виробленню колагену.

Ці два інструменти використовуються не тільки для області навколо очей, але і на решті обличчя, шиї та декольте. Крім м’язової напруги, вони також можуть допомогти зняти і надмірні емоційні навантаження (по-перше, це приємно, а по-друге, ви сяятимете після масажу – яка вже тут напруга).

Перш ніж братися за каміння і виконувати магічні ритуали краси, ви повинні добре зволожити шкіру кремом або олією, для того щоб рухи були більш плавними та ніжними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я