...

Яким повинен бути ідеальний сніданок: британський вчений вивів формулу

Підпишіться на нас:

Поки дієтологи продовжують сперечатися, яким повинен бути ідеальний сніданок, то один британський математик розв’язав проблему, шляхом виведення формули.

Подробиці

Головною метою його дослідження було надати людині такий варіант страви на початок дня, щоб вона не переїла, отримала максимальну користь і не залишилася голодною.

Вчений вважає, що снідати необхідно рівно о 08:17. А ще він радить приготувати одразу дві тарілки з їжею. У першій тарілці треба, щоб були: 2 яйця, один шматок тостового хліба, дві скибочки бекону, порція квасолі, дві сосиски.

А в другій тарілці: дві порції фруктів, дві скибочки копченого лосося, один йогурт, булочка, круасан тарілка пластівців.

Після того, як з’їли все з першої тарілки, треба, щоб пройшло 16 хвилин і лише після цього  можна починати їсти другу. Закінчувати свій сніданок вчений радить о 09:02 рівно.

Математик впевнений, що його формула допоможе розібратися, що і в якому порядку їсти за шведським столом.

А формулу він створив, після того, як дізнався, що  більшість британських гостей відкладають свої плани на день через надто тяжкий сніданок, що змушує їх проводити час в готелі.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я