...

5 секретів, які допоможуть зробити юшку ще смачнішою

Підпишіться на нас:

Юшка є традиційною стравою слов’янської кухні, яка не потребує представлення. Цей суп нікого не зможе залишити байдужим: він виходить наваристим, вишуканим та неймовірно смачним.

Звичайно, найкращий спосіб приготування юшки – на багатті.

Однак можна і вдома приготувати справжній кулінарний шедевр, який вразить ваших близьких.

Кулінари розкрили 5 секретних прийомів:

  1. Не варто економити, купуючи заморожені набори для юшки. Найкраще придбати цілу рибу, повністю використавши її для приготування смачного супу.
  2. Якщо бюджет дозволяє, то варто готувати одразу з кількох видів риби. Чи варто пояснювати, що вийде справжній шедевр, гідний ресторанів? Вважається, що найсмачніша юшка виходить у тих кулінарів, хто змішує як мінімум 4 види риби.
  3. Для юшки підходить річкова риба: короп, краснопірка, йорж, окунь, судак, карась. Пощастило тим, хто сам може ловити рибу: у такому разі ваша юшка, з власноруч виловленої риби, вийде ідеальною. З морських сортів слід звернути увагу на всі види червоної риби, окуня, ставриду, мінтай, палтус. Варто пам’ятати, що при приготуванні юшки з червоних сортів риби інші види додавати не можна.
  4. Деякі господарки люблять додавати голову. Однак саме з цієї причини у супа може бути неприємний гіркуватий відтінок смаку.
  5. Не варто перевантажувати юшку різними інгредієнтами. Найкраща юшка складається тільки з самої риби, солі, картоплі та цибулі. За бажанням можна додати трохи шафрану та гвоздики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я