Сніданок – це один із головних прийомів їжі. Тому ні в якому разі не потрібно його пропускати. Саме приготуванню страв для сніданку більшість чомусь не нада.ть важливого значення. Ситуацію можна легко виправити, якщо скористатися наведеними нижче рекомендаціями.
Подробиці
Тоді сніданки стануть не просто смачними та поживними, а й не вимагатимуть багато часу на своє приготування.
Каші
На сніданок кашу зовсім необов’язково варити. Власники мультиварок можуть з вечора скласти необхідні продукти в чашу та встановити відкладений «Старт», а вранці до їхнього пробудження смачний сніданок буде готовим.
Якщо ж мультиварки немає, тоді можна використовувати звичайну каструлю – довести воду чи молоко до кипіння, всипати склянку будь-якої крупи, додати цукор, сіль та олію, проварити близько 7 хвилин. А потім загорнути каструлю в товсту ковдру і залишити до ранку – вранці буде готовий сніданок. Але просто каша – це одноманітно, тому можна скористатися наступними порадами:
- Наприкінці варіння добити сире куряче яйце і ретельно перемішати.
- Заправити готову крупу обсмаженими овочами та грибами.
- Солодку молочну кашу можна полити варенням, згущеним молоком або посипати замороженими ягодами.
Мало хто знає, що будь-яка каша стає смачнішою, якщо вона зварена з двох видів крупи. При цьому крупи можна використовувати абсолютно будь-які на свій смак.
Яєчні страви
Їхня різноманітність просто вражає уяву. І ці рецепти є яскравим доказом цього:
- Омлет. Він може бути класичним, що складається з яєць, молока та солі, а може включати різні добавки. Найчастіше використовують овочі, шматочки м’яса чи ковбаси, рибу та зелень. Дуже ситним та ароматним виходить омлет з грибами та твердим сиром. Готувати цю страву можна в мікрохвильовій печі, в духовці, на сковороді або зварити в пакеті в каструлі з киплячою водою. При цьому смак буде щоразу різним.
- Яєчня. Це може бути класична глазуня, збита яєчня чи яєчня з наповнювачами – помідором, ковбасою, сиром чи зеленню. Для різноманітності можна смажити яєчню у хлібі.
- Відварені яйця. Їх подають з будь-якою овочевою ікрою, сиром чи салатом.
Але готувати ситні, смачні та корисні сніданки можна не лише з круп та яєць.
Інші рецепти
Страви, приготовлені за наведеними нижче рецептурами, порадують не тільки швидкістю свого приготування, але і зручністю – більшу частину з них можна приготувати про запас і заморозити, а в потрібний момент часу просто підігріти:
- Млинці. Вони можуть бути без начинок, тоді їх подають із варенням, згущеним молоком або сметаною. А можна нафарширувати їх будь-чим – фруктами, джемом, картоплею чи м’ясом.
- Сирники. Класичні з сиру та з різними добавками, у вигляді фруктів або зелені. У цьому випадку краще заморожувати сирі напівфабрикати, а смажити їх вже безпосередньо перед подачею на стіл.
- Оладки. Тут принцип такий самий, як у млинців – можна приготувати класичні швидкі оладки на кефірі, а можна створити міні-пиріжки. Для цього на розігріту сковороду наливають трохи тіста, на нього кладуть начинку та зверху знову тісто. Обсмажують як завжди. Начинка може бути будь-якою – варення, щавель, шматочки ковбаси та сиру чи овочів.
Великим плюсом є те, що всі ці страви можна приготувати з вечора або взагалі у вихідний день. Вранці їх залишиться лише розігріти. Не варто забувати і про кисломолочний сир – він сам собою повноцінний і ситний сніданок. Поліпшити і урізноманітнити його смак можуть допомогти свіжі фрукти, сметана, згущене молоко або зелень і соєвий соус.
Сніданки, приготовані за цими рецептами, виходять різноманітними, смачними та корисними. Чергуючи їх, легко можна скласти план ранкового харчування на тривалий час і скоротити час на приготування щоранку.