...

Топ-3 трендових образи, які втратять актуальність в 2024 році

Підпишіться на нас:

Все має свій початок та кінець. Аналогічно і з трендами у світі моди. Навіть зараз, коли всі про них намагаються забути, не гарантія, що пізніше вони повернуться з новою силою. Пам’ятаємо, що мода циклічна. Стилісти та дизайнери розповіли, які саме трендові образи не будуть актуальними у 2024 році. Можна навіть сказати, що вони стануть антитрендами.

Тренд Barbiecore

Ах, яка це милота — рожеві кофтинки, піжами, спідниці, костюми. Соцмережі просто вибухнули рожевим з минулого року. Стиль Barbiecore був всюди. Куди не подивишся, всюди були клони культової ляльки. Але зараз це вже відходить у минуле. Маркетинговий годинник, який був запущено разом з однойменним фільмом, завершує своє тікання.

Тренд Barbiecore
Тренд Barbiecore
Тренд Barbiecore
Тренд Barbiecore

Тренд Clean Girl

Мінімалістичний та легкий для сприйняття стиль. Навіть шкода, що стилісти вирішили його відсунути на другий план та зробити антитрендом. Це ніжна та лаконічна естетика. Стиль Clean Girl став таким розповсюдженим, що вийшов далеко за межі гардероба. Думка стилістів: стало нудно.

Стиль Clean Girl
Стиль Clean Girl

Тренд Dopamine Dressing

Якщо ви бачили занадто яскраво вдягнених людей, в образі яких є також різноманітні принти, то це точно дофаміновий стиль. Його неможливо не помітити, але дизайнери більше не пропонують його у 2024 році.

Дофаміновий стиль одягу
Дофаміновий стиль одягу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я