...

Ця швидка вправа допоможе зменшити живіт і позбавитися від сутулості, роби її щодня

Підпишіться на нас:

Поза верблюда з йоги – ідеальна асана для енергійного початку дня. Така вправа має благотворний вплив на всі тіло, одночасно тонізуючи його, випрямляючи плечі і покращуючи форму живота та сідниць.

Поза верблюда (уштрасана) часто входить у комплекси йоги, спрямовані на розвиток різних частин тіла. Вона відзначається миттєвим ефектом: вже за 40-60 секунд у цій позі ти відчуєш приплив енергії, яка так необхідна зранку.

Уштрасана сприяє поліпшенню кровообігу та інших обмінних процесів у тілі. Це особливо корисно вранці, коли потрібно зняти набряклість, “розбудити” шлунково-кишковий тракт і прискорити процеси травлення. Цю асану можна виконувати навіть при наявності деяких проблем, таких як варикоз, геморой або діастаз, а також під час вагітності.

Важливо! Якщо у вас серйозні захворювання спини або високий артеріальний тиск краще не виконувати цю вправу.

Початково цю позу може бути важко утримувати, оскільки наше тіло непристосоване до такого положення. Однак варто спробувати, оскільки уже за кілька хвилин сутулість помітно зменшиться, а ти відчуєш приємний ефект “підйому”.

Як виконувати позу верблюда

  • Встань на коліна, розташувавши ноги трохи ширше ширини плечей
  • Постав стопу на носочки, щоб п’яти виявилися вищими за рівень ніг
  • Прогнись у спині – і опусти руки на будь-яку частину ніг, до якої тобі комфортно дістатись
  • Тримай грудну клітку розкритою протягом 40-60 секунд і тягнись нею до протилежної стіни підбираючи куприк, а потім м’яко повернися у вихідне положення

В ідеалі під час виконання пози верблюда долоні мають бути на п’ятах. Проте від початку таке становище може приносити сильний дискомфорт. Тому почати знайомство з позою верблюда можна, прогнувшись у спині та поклавши руки на поперек. Потім намагайся опускати долоні дедалі нижче. І не забувай тримати сідниці напруженими! Так протриматися в положенні буде легше і сідниці заодно стануть більш підтягнутими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я