...
ГоловнаЇжаХитрощі приготування котлет від кухарів

Хитрощі приготування котлет від кухарів

Підпишіться на нас:

Бажана, смачна та улюблена страва – це котлети, приготовлені в домашніх умовах для своєї улюбленої родини. Котлети бувають різні, дивлячись із якого фаршу вони складаються: курячого свинячого, яловичого.

Подробиці

Рецептів котлет з фаршу безліч, багато господинь готують за своїм рецептом і своїм принципом приготування, який передала їй її мама. Рецепти, які в сім’ях передаються з покоління до покоління, називаються «сімейні».

При приготуванні страви приготовлена їжа має бути смачною, ситною та поживною. Котлети можна не тільки смажити на сковорідці, можна запікати в духовці, тушкувати. Всі вони виходять соковиті та смачні.

Для приготування смачних котлет із фаршу необхідні такі інгредієнти.

  • м’ясо свиняче – 500 г;
  • м’ясо яловиче – 500 г;
  • цибуля – 1 шт.;
  • перець, мелений за смаком;
  • яйце – 1;
  • рослинна олія;
  • сіль адигейська за смаком;
  • панірувальні сухарі;
  • молоко;
  • білий хліб або батон – 250 г;
  • картопля – 1 шт.

М’ясо або фарш можна купити в магазині, але бажано придбати домашнє м’ясо на ринку, тому що в ньому міститься велика кількість білків, необхідних для людини. Дістаємо м’ясорубку, включаємо і перекручуємо м’ясо, нарізане попередньо на шматочки, потім цибулю.

Вимішуємо фарш, що вийшов, додаємо сіль, мелений перець. Не варто вбивати ціле яйце, краще додати збитий жовток, щоб котлети не вийшли жорсткими. одну невелику картоплину потрібно очистити і натерти на дрібній терці.

Хліб або батон розмочити в молоці, розім’яти і додати у фарш, акуратно вимісити м’ясну масу, поділити на порції. Змочуємо руки водою, щоб зручно було формувати форму котлет у вигляді кульок або пиріжків. Запаніруйте їх в панірувальних сухарях.

Ставимо сковорідку на газову (електричну) плиту, наливаємо в неї олію і розподіляємо по всій поверхні. Коли сковорода добре прогрілась, зменшуємо вогонь до середнього, викладаємо на неї котлети, смажимо з двох сторін по 10 хвилин до утворення золотистої скоринки.

Потім можна протушкувати котлети в сковорідці, на якій вони смажились. Додайте до неї води, прикрийте кришкою. Тушкуйте 15 хвилин до готовності на слабкому вогні.

До готових котлет можна приготувати будь-який гарнір: картопля (пюре, смажена, варена), гречка, рис, макарони з підливою, подаючи на стіл, поставити сметану, майонез, нарізані свіжі овочі.

19 квітня

18 квітня

В тренді

Ще новини:

Священники пояснили, що можна їсти у Велику середу перед Великоднем

Страсний тиждень перед Великоднем є найсуворішим щодо обмежень. Кожен день повинен бути наповнений сенсом. Велика середа — третій...

Трендова глазур для паски на згущеному молоці

Білкова глазур тріскається, цукрова — липне, шоколадна — швидко тане. Знайомо? Якщо цього року хочеться чогось нового, смачного...

Рецепт великодньої паски на парному молоці

Парне молоко особливе. Цільне, з нього ще не вибрали всю його жирність та смак. На такому молоці паска...

Чи можна пекти та освячувати верхівки пасок на Великдень

Нещодавно в торгових мережах з'явилась великодня новинка — верхівки від пасок. В моменті вони стали шалено популярними. В...