...

Чому огірки ростуть неправильної форми: можливі причини

Підпишіться на нас:

Якщо огірки ростуть деформовані, покручені – це означає, що не все гаразд у догляді. У чому може бути причина, розберімося у подробицях.

 Подробиці

Перша причина – рослині не вистачає корисних мікроелементів. Зазвичай – це азот або калій. До того часу, коли огірки починають родити, ґрунт вже виснажений. А при порушенні температурного режиму, коли вдень жарко, а вночі холодно – калій погано засвоюється рослиною.

Огірки жовтіють й стають грушеподібними або ростуть покручені. На листі з’являються плями. У такому випадку огірки можна обробити розчином калійної солі, а через 3-4 дні посипати ґрунт сірчанокислим калієм.

Друга причина – неправильний полив огірків. Поливайте їх прогрітою до 25 градусів водою. Нерегулярне поливання може спричинити деформацію плодів. До серпня треба поливати огірки 1 раз у 2-3 дні, а з серпня – 1 раз на 2 тижні.

Третя причина – це неправильна посадка. Якщо посадити поруч огірки, які запилюються комахами, й ті, що не потребують запилення, в результаті матимете деформовані гачкуваті плоди. Також треба дотримуватися правил сівозміни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я