9 банальних помилок, які можуть зіпсувати суп

Підпишіться на нас:

Всі люблять домашній бульйон за смак, аромат, поживність та корисність, простий рецепт та мінімальний набір інгредієнтів.

Супи мають безліч різних варіацій приготування, а також видів (м’ясний, дієтичний тощо). Незважаючи на це, існують помилки, через які суп не отримає цей смак і аромат.

Помилки, які зіпсують суп:

  1. Сила вогню;
  2. Використання ненатуральних овочів;
  3. Приготування овочів;
  4. Додавання інгредієнтів невчасно;
  5. Переварювання зернових культур;
  6. Використання молочних інгредієнтів;
  7. Застосування приправи;
  8. Неякісна приправа;
  9. Окраса страви.

Сила вогню. Якість бульйону залежить не тільки від часу приготування, але і від температури приготування.

За високої температури рідина швидко випаровується і аромат виходить занадто насиченим.

Звідси випливає те, що готування бульйону має проходити при невисокій температурі. Саме тоді одні інгредієнти поєднуються з іншими, зроблять суп смачним і ароматним.

Використання ненатуральних овочів. Корисна страва готується із натуральних інгредієнтів.

Як приклад із бульйоном, суп, приготовлений за допомогою курячих кубиків, не зможе передати якість, смак та корисність супу, який готується з використанням свіжих та натуральних овочів.

Овочі, вирощені на домашній ділянці, не містять нітратів та інших шкідливих речовин, а також мають максимальну кількість вітамінів.

Приготування овочів. Необхідно досягти повної готовності овочів, тобто не переварити їх і не залишити у сирому вигляді.

Послідовність готування овочів залежить від їх габаритів: спочатку варто додавати великі шматочки, а потім маленькі.

Завдяки цьому всі овочі будуть готові в той самий час, що не порушить смак бульйону.

Додавання інгредієнтів невчасно. Суп – це та страва, яка любить правильне слідування один за одним інгредієнтів і в певний час, так як у кожного інгредієнта свій час приготування.

Базовий порядок приготування будь-якого супу починається з того, що на сковорідці слід посмажити цибулю, часник або селеру. Потім у каструлю додається вода. Після – овочі та вміст сковорідки.

За 15 хвилин до приготування страви слід додати рис чи макарони. М’ясо додається в кінці, за умови, якщо воно приготовлене заздалегідь.

Переварювання зернових культур. Рис, макарони та гречка надають бульйону консистенцію, тому вони дуже важливі. Як написано вище, додавати їх у страву потрібно за 15 хвилин до готовності бульйону.

Використання молочних інгредієнтів. Цей пункт стосується молочних супів. Не варто додавати багато молочних інгредієнтів. Такі супи не витримують високих температур і на смак виходять не дуже, адже ніхто не любить кислий суп.

Застосування приправи. Щодо додавання приправи існує правило, якого дотримуються всі – приправа використовується наприкінці приготування страви. Приправу можна додати за кілька хвилин до закінчення готування, або після вимикання вогню.

Неякісна приправа. Тут все просто – свіжі приправи додають більшого аромату, ніж висушені. Навіть сезонні приправи можна знайти на полицях супермаркету.

Прикраси старви. Один із важливих показників страви – зовнішнє оформлення для того, щоб викликати апетит.

Тут вибір залежить лише від ваших уподобань. Це можуть бути різні свіжі трави, грінки тощо.

Виконуючи всі вище перераховані правила та поради, ви завжди будете готувати бульйон, який полюблять усі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я