...

Три види добрив та мікроелементів, які потрібні плодовим деревам влітку

Підпишіться на нас:

Комплексний підхід з догляду плодових дерев передбачає систематичне внесення добрив. Все залежить від їх віку та стану. Якщо дерева дорослі, то вони можуть протягом кількох років обходитися без додаткового підживлення.

Подробиці

Підживлення потребують молоді дерева та саджанці у випадку, коли ґрунт недостатньо багатий на нутрієнти. В цьому випадку потрібно вносити фосфорні добрива. Це допоможе простимулювати ріст рослин. Плодоношення можна очікувати приблизно через 2-3 роки після висаджування.

Якщо ви давно не підживлювали плодові дерева, тоді літом потрібно їх підтримати. Для цієї мети підійдуть такі добрива:

  • нітрофоска — 50-60 г;
  • суперфосфат — 40 г;
  • калій сірчанокислий — 25 г.

Якщо у вас немає калію, але є сечовина, можна замінити. Зверніть увагу, що пропорція менша. Сечовини потрібно не 25 г, а лише 10 г. Всі вказано добрива в розрахунку на 1 кв.м.

Внесення добрив є першим етапом, а за тиждень рекомендується внесення мікроелементів. Можна виконувати позакореневим способом. Для цього потрібно підготувати розчин. До нього входять: борна кислота (10 г), мідний купорос (3 г), калій марганцевокислий (5 г), сульфат цинку (5 г). Вказано засоби розчиняють в 10 л води. Після настоювання за допомогою обприскувача потрібно обробити зав’язі та гілки. Якщо розчину не вистачило, готуйте ще один. Розхід залежить від розміру дерев в саду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я