...

Як зберегти фігуру “дівчинки” після 40 років: 6 простих та ефективних порад

Підпишіться на нас:

Згідно з оновленими даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, молодим вважається вік до 44 років. Незважаючи на цю класифікацію, в зрілому віці в організмі людини відбуваються певні зміни, яких не уникнути. Про те, як продовжити свою молодість, розповість експерт.

Що відбувається в організмі після 40 років

Після 40 років в організмі можливі гормональні зміни, зменшення обсягу м’язової тканини, погіршення зору та уповільнення метаболізму. Також може зменшуватися інтенсивність обмінних процесів та змінюватися стан судин. Вік впливає і на роботу мозку – люди можуть гірше розуміти та реагувати на інформацію.

У деяких японських жінок клімакс може настати навіть у 75-85 років, що свідчить про те, що планка згасання організму може бути дуже порушеною. Чому так відбувається? Причина полягає не лише в генетиці, але і в стилі життя. Більшість японців дотримуються ряду правил, які дозволяють їм продовжувати молодість.

Порада 1: Правильне харчування

Після 40 років кожен шматочок шкідливої ​​їжі має негативний вплив на організм. Тому важливо свідомо підходити до свого харчування.

Інтервальне голодування може бути ефективним. Наприклад, схема “12/12”, коли ви робите паузу у харчуванні на 12 годин. Методика може бути безпечною навіть для вагітних жінок.
Виключіть перекуси зі свого раціону. Навіть невелика порція їжі може спричинити викид інсуліну та збільшити накопичення жиру.
Питний режим також дуже важливий. Починайте свій день зі склянки гарячої води, щоб стимулювати процеси мікродетоксикації.
Збалансоване харчування включає в себе правильні жири (з авокадо, жирної риби, горіхів), олії (оливкова, кокосова, олія гхі), а також суперфуди з високими харчовими властивостями.

Порада 2: Фізична активність

Регулярні тренування допомагають зміцнювати м’язи, кістки та покращувати загальне самопочуття. Кардіотренування та силові вправи можуть бути особливо корисними після 40 років.

Порада 3: Налагодити сон

Правильний сон є важливою складовою здорового способу життя. Встановлення регулярного режиму сну та забезпечення якісного відпочинку можуть позитивно впливати на організм.

Порада 4: Підтримка ментального здоров’я

Медитація та практики релаксації можуть допомогти знизити рівень стресу та поліпшити настрій.

Порада 5: Регулярні медичні огляди

Періодичні візити до лікаря та лабораторні дослідження крові дозволяють вчасно виявляти проблеми зі здоров’ям.

Порада 6: Активне соціальне життя

Підтримка соціальних зв’язків може позитивно впливати на фізичне та психічне здоров’я.

У сучасному світі багато жінок після 40 років продовжують виглядати чудово та досягати успіху у різних сферах життя. Важливо приділяти увагу своєму здоров’ю та добробуту, і тоді молодість буде тривати довше!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я