...

Названо 6 протизапальних продуктів, які повині бути у щоденному раціоні людини

Підпишіться на нас:

Щоб не виникало запальних процесів у організмі людини, експерти назвали 6 продуктів, які повинні бути у щоденному раціоні.

Подробиці

Горіхи

Горіхи сприяють виробленню цінних протизапальних речовин. Краще обирати ті, у складі яких є Омега-3. Вони позитивно впливають на серцево-судинну систему, шкіру, суглоби та когнітивні функції.  Горіхи незамінні при дерматологічних проблемах.

Жирна риба

Двічі на тиждень додавайте в меню жирну рибу. Це може бути тунець, лосось, сардини або скумбрія. У всіх цих видах найбільше Омега-3, яка має протизапальну дію.

Ягоди

Літні ягоди, такі як чорниця, малина, порічка, смородина допомагають боротися з окислювальним стресом у клітинах організму. Найбільше антиоксидантних властивостей у чорниці, у цій ягоді багато поліфенолів. Поліфеноли блокують вироблення деяких прозапальних речовин. також у чорниці дуже мало цукру.

Гречка

Гречка містить багато  антиоксидантів, рослинні білки, а головне – не містить глютену, має нижчий глікемічний індекс, ніж рис. У гречці багато клітковини.

Кефір

В кефірі багато натуральних пробіотиків, живих бактерій. Завдяки цьому мікробіом людини покращує травлення, зміцнює імунітет, забезпечує здорову шкіру і стабільне психічне здоров’я.

Чорний шоколад

У шоколаді повинно бути не менше 85% какао. У какао міститься найбагатший у рослинному світі набір антиоксидантів, мінералів, клітковини, а також протизапальної речовини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я