...

Олександра Заріцька з гурту KAZKA скасувала весілля, яке було заплановане на червень 2024

Підпишіться на нас:

За Олександру Заріцьку всі дуже раділи, коли вона розповіла про весілля. Нагадаємо, що обранцем солістки гурту KAZKA став музикант та motion-дизайнер Павло Тараненко. Пара планувала зіграти весілля в червні цього року.

Сьогодні стало відомо, що Олександра та Павло скасували таку подію Співачка зазначила, що зараз не найкращий момент для таких гучних гулянь, коли кожен день обстрілюють міста України.

Закохані зазначили, що вони обов’язково влаштують весілля. Воно буде масовим та точно на два дні. Але це буде після війни. Наразі солістка прийняла рішення зосередитися на допомозі ЗСУ.

Олександра Заріцька поділилася, що мріє про дійсно велике весілля. На ньому повинно бути не менше 350 людей. З таким розмахом наразі влаштувати щось подібне вона не може. Співачка поділилася, що кожен день плаче, тому настрою для весілля точно немає. Коли кожен день бомблять Харків, совість не дозволяє святкувати. З офіційним оформленням шлюбу пара також чекає на завершення війни. Про це солістка гурту KAZKA розповіла в інтерв’ю “Люкс ФМ”.

Олександра Заріцька з нареченим
Олександра Заріцька з нареченим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я