...

Топ-6 зайвих думок та звичок, без яких жити простіше та приємніше

Підпишіться на нас:

Життя доволі складне, якщо завантажувати себе різними думками та розмірковуваннями. Мова йде не про критичне мислення, прагнення до кращого, раціональне ставлення до речей та подій. Є ряд думок та звичок, які просто ускладнюють життя та погіршують настрій, позбавляють концентрації на потрібних речах та цілях. Якщо їх позбутися, стане значно легше жити.

Думки про минуле

Залиште їх там. Не беріть в сьогодення. Розмірковувати постійно, що та як ви зробили чи не зробили в минулому, просто даремне гаяння часу. Думайте про майбутнє, а не про минуле. Не озирайтеся, а дивіться вперед.

«Бездоганне» життя

Ідея про таке життя може стати нав’язливою. Для чого ви себе нею турбуєте. Робіть добре, що вам потрібно, насолоджуйтеся життям та не картайте себе за відсутність тої самої бездоганності, яку насаджують в думки соцмережі. Повірте, за кадром теж є бардак в хаті, ніхто нічого не встигає та не прокидається одразу королевою та королем.

Очікування інших людей

Не переймайтеся тим, що саме очікують від вас інші люди. Ви нікому не зобов’язані подобатися на всі 100%. Якщо ви не відповідаєте чиїмось очікуванням, то це не ваші проблеми.

Порівнювання себе з іншими

Об’єктивно потрібно розуміти, що завжди є люди, які будуть мати більший успіх, вищі досягнення, дорожчу машину та будинок та ін. Це не означає, що ви гірші. Просто ви такі, а вони інші. У кожного свій шлях, мета в житті та способи досягнення цілей. Не робіть собі стрес.

Погані звички

Вони відбирають у вас сили на нормальне життя та самопочуття. Потрібно їх позбутися, бо вони вас тягнуть на дно. Без поганих звичок життя має зовсім інші барви. Спробуйте та переконайтеся.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я