Як городники використовують на грядках корицю

0

Городники навіщось обробляють грядки та ґрунт у квіткових горщиках корицею. Здається, що таке в голову може спасти тільки повністю зневірившимся або дачникам-ентузіастам. Але, як показує практика, кориця дозволяє боротися з мурахами, грибковими захворюваннями та іншими бідами.

Подробиці

Варто зазначити, що за всіх своїх позитивних властивостей кориця абсолютно нешкідлива для ґрунту, урожаю, тварин та маленьких дітей.

Кориця проти грибка

Щоб перемогти грибкові спори у ґрунті, можна посипати пряністю проблемні ділянки. Активно застосовують корицю на огіркових грядках.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Можна захистити незміцнілу розсаду і від чорної ніжки.

Кориця проти шкідників

Крім мурах кориця допомагає боротися із грибними комариками.

Для цього порошок розсипають навколо рослин, де з’явилася літаюча живність. Мошки та інші комахи не переносять ароматні прянощі і воліють триматися осторонь рослин.

Лікування та профілактика

Найцікавіше, мабуть, те, що корицею можна обробляти пошкодження на розсаді, наприклад після того, як випадково обламалася гілка або після обрізки.

Для цього пошкоджену ділянку досить просто припудрити корицею.

Крім того, пряність зміцнює троянду, особливо якщо ви зібралися розмножувати її живцями. Для цього зрізи просто обробляють корицею перед пересадкою. До слова, кориця сприяє укоріненню живців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я