...

Який знак Зодіаку найдовше тримає в душі образи

Підпишіться на нас:

Вкрай неприємно відчувати образи, але життя таке, що постійно хтось намагається «плюнути» в душу. Не кожна людина вміє відпускати їх. Ці образи можуть зберігатися в пам’яті роками. Перевірте себе. Можливо, саме ваш знак Зодіаку найдовше вміє ображатися.

Подробиці

Астрологи розповіли детально про кожен знак. Цікаво, що найдовше ображаються Скорпіони, а найшвидше забувають про образи Терези.

Якщо образите Овна, приготуйтеся спочатку пережити бурю, а потім ігнорування від нього протягом доби та до нескінченності. Дуже близько думка й від Тільця. Він взагалі здатен завжди пам’ятати образу, аж до смерті.

Досить зручно «грати» в образи з Близнюками. Вони ображаються 30 секунд.  А для Терезів ліміт часу встановлено на 0,2 секунди.

Роками ображатися будуть Раки. А компанію їм складе Водолій. Для нього найближчі 1-2 роки образа буде головною темою для роздумів. Це не Стрілець, який за 1-2 дні все пробачить.

Якщо ви образили Козорога, краще одразу просити вибачення. Він готовий швидко пробачити. Це не Діва, яка буде ображатися на вас 2-3 місяці. Аналогічно й Риби.

Рекордсмени з ображання — Скорпіони. Вони готові до нескінченності пам’ятати та пригадувати вам при зручному моменті отримані від вас образи. До самого кінця життя Лев також не відмовиться від отриманих образ. Так, він буде дуже довго на вас ображатися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я