...
ГоловнаСад-ГородЧим підживити смородину, щоб ягоди були більші та солодші

Чим підживити смородину, щоб ягоди були більші та солодші

Рослині у період формування та достигання ягід потрібен калій і фосфор. Саме ці елементи відповідають за солодкий смак смородини, розмір ягід. Є кілька варіантів підживлення для куща.

Підпишіться на нас:

Насамперед можна звернути увагу на коров’як. Потрібен літр на 10 літрів чистої води. Бажано в суміш додати столову ложку попелу.

Інший варіант підживлення – розчин гумату калію (50 мл) із попелом (1 склянка). Таку кількість добрив треба взяти на відро води.

Мінеральні добрива також актуальні в такий період. Це може бути нітрофоска (3 ст. л. на відро води), а може бути і комплексний склад із 10 г азотного засобу, 15 г калійного добрива та 30 г фосфорного.

Рекомендують досвідчені городники використовувати настій кропиви. У такому підживленні багато калію. При цьому разом із бур’яном можна змішати трохи скоринки хліба, щоб стимулювати зростання ягід.

Актуальні дріжджові та крохмальні засоби.

Якщо розглядати позакореневі підживлення, то можна обробити кущі бурштинової та борної кислоти, які зміцнюють імунітет рослин. Готується добриво просто: на 10 л води бажано підготувати по 2 г кожного продукту. Як тільки все буде ретельно перемішано, можна переходити до використання засобу.

Стрічка новин:

Фітнес/Здоров'я/Краса

Ще новини:

Як назавжди позбутися порослі сливи

Улюблене багатьма садівниками сливове дерево має негативну рису. Воно постійно «підкидає» молоду поросль, яка розширюється настільки, що ділянка у...

Що робити, щоб кабачків було багато: простий спосіб

Багато дачників вважають за краще не використовувати добрива на грядках з кабачками. Чому? Відповідь проста - збільшення врожайності...

Як правильно використовувати гербіциди: поради для тих, хто розчарувався в їхній ефективності

Оскільки гербіциди – це не що інше, як створені хімічним шляхом препарати, використовувати їх потрібно за всіма правилами...

Як захистити цибулю від шийкової гнилі: 2 способи від досвідчених городників

Про те, що цибуля виявилася зараженою небезпечним захворюванням, ми дізнаємося досить пізно. Як правило, шийкова гнилизна проявляє себе...