Фронтмен українського гурту Kalush Orchestra розповів, як йому вдалося в 22 роки кинути цигарки та наркотики

Підпишіться на нас:

Олег Пасюк чесно розповів, що в нього була залежність від паління та наркотиків, алкоголю. Погані звички залежали від оточення, яке постійно до цього спонукало.

Спочатку з’явився алкоголь, який майбутній співак та переможець “Євробачення 2024” вживав з самого дитинства, з 6 років. Пізніше, коли доріс до підліткового віку, це стало великою проблемою. І до всього доєдналися наркотики.

Артист розповів, що в 12 років з Вертепу його принесли п’яного до хати. З настанням свідомого віку Олег вирішив, що треба позбутися цих залежностей. Він мав матеріальні цілі. Щоб досягнути поставленої мети, в першу чергу артист змінив оточення. Влітку 2016 року Олег Пасюк втратив всіх друзів, сказавши їм, що може з ними просто тусоватися, але без алкоголю, наркотиків та цигарок. Стало багато часу для вивчення чогось нового.

В 22 роки Олег Пасюк позбувся і поганих звичок, і оточення. Артист зазначив, що боротися з такими залежностями надзвичайно важко. Потрібно багато терпіння. І від оточення багато чого також залежить, тож його треба змінювати в першу чергу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я