...

Як правильно вибрати каву: 5 важливих правил

Підпишіться на нас:

Кава – це популярний напій, який має чимало шанувальників по всьому світу. Однак часом не виходить приготувати її так само смачно, як це роблять у кав’ярнях.

Подробиці

Найчастіше так відбувається не лише через спосіб приготування, а й через неправильний вибір самого продукту.

Які секрети при виборі кави варто знати:

1.Країна-виробник.

Смак напою безпосередньо залежатиме від того, в якій країні вирощувалися зерна. Через різноманітний клімат напій отримує зовсім інші смакові характеристики. Африканська кава найчастіше має ягідно-кислий присмак, бразильська віддає горіхами, індійська кава нагадує шоколад.

2.Спосіб зберігання.

Багато цінителів напою купують зерна в спеціалізованих магазинах, оскільки там дотримуються важливих умов зберігання. У звичайному магазині варто звертати увагу на те, як упакований товар.

Варто пам’ятати про те, що упаковка має бути герметичною та цільною.

3.Як зберігати.

Не варто купувати зерна про запас. Справа в тому, що згодом смак і аромат стають менш яскравими та інтенсивними. Вважається, що максимум зерна можна зберігати близько 30 днів. Використовувати кавомолку варто лише перед тим, як ви хочете побалувати себе напоєм.

4.Помел.

Якщо ви купуєте вже готову каву, то вам варто звернути увагу на помел. Чим він грубіший, тим гіршим буде смак напою. Тому краще робити каву самостійно.

5.Обсмажування.

Від цього залежить не тільки міцність напою, а й його смак. Перша вважається найлегшою, оскільки смак кави буде ненав’язливим і не сильно вираженим. При другому ступені з’являється невелика гіркота, яка багатьом доводиться до вподоби. Третій ступінь обсмажування обіцяє, що напій буде трохи солодким та ароматним. Кава четвертого ступеня обсмажування стає більш міцною та насиченою. П’ята ступінь обсмажування є класикою, тому що дозволяє в повному обсязі розкрити смак та аромат напою. Однак така кава буде гіркою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я