...
ГоловнаСад-ГородСкільки разів потрібно підгортати картоплю, щоб збільшити у 3-4 рази врожай

Скільки разів потрібно підгортати картоплю, щоб збільшити у 3-4 рази врожай

Підпишіться на нас:

Картопля любить постійний догляд, тільки тоді вона може порадувати щедрим урожаєм. І цей догляд полягає у сапуванні бур’янів, знищення колорадських жуків, вчасному підгортанні. Тільки в комплексі картопля дасть гарний урожай. Коли з сапанням усе зрозуміло – не допускати, щоб маленький бур’ян перетворився у хащі.

Зі шкідниками теж – знищувати їх усіма відомими вам способами. То з підгортанням трохи складніше: коли підгортати, скільки разів і чи взагалі це обов’язково — цеце питання до досвідчених городників.

Подробиці

Перший раз картоплю потрібно підгортати, якщо є загроза заморозків. Навіть якщо кущики зовсім маленькі, на них треба нагорнути землі – тим самим ви збережете їх від погибелі. Не переживайте, що картопля пропаде. Після морозів вона швидко знову вилізе на поверхню.

Наступне підгортання слід робити, коли картопля виросте до 15-20 см. На кущ треба обов’язково нагорнути землі, тим самим ви поліпшите умови розвитку кореневої системи.

Ще раз підгорнути треба, коли кущ підніметься на висоту 40-50 см. Тепер ви дополете рослині зберегти вологу, збагатите ґрунт киснем, а також додасте розпушеної землі на бульби, які ростуть і потребують все більше місця.

Можна додатково підгортати картоплю після сильного дощу, який розмив нагорнену раніше землю, щоб вона потім не зеленіла на сонці. Але якщо кущі дуже високі, то це робити не бажано або дуже обережно, аби не поламати їх.

Завдяки вчасному й правильному підгортанню картоплі врожай можна збільшити у 3-4 рази.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Як назавжди позбутися порослі сливи

Улюблене багатьма садівниками сливове дерево має негативну рису. Воно постійно «підкидає» молоду поросль, яка розширюється настільки, що ділянка у...

Що робити, щоб кабачків було багато: простий спосіб

Багато дачників вважають за краще не використовувати добрива на грядках з кабачками. Чому? Відповідь проста - збільшення врожайності...

Як правильно використовувати гербіциди: поради для тих, хто розчарувався в їхній ефективності

Оскільки гербіциди – це не що інше, як створені хімічним шляхом препарати, використовувати їх потрібно за всіма правилами...

Як захистити цибулю від шийкової гнилі: 2 способи від досвідчених городників

Про те, що цибуля виявилася зараженою небезпечним захворюванням, ми дізнаємося досить пізно. Як правило, шийкова гнилизна проявляє себе...