...

4 кулінарні секрети приготування ідеальних кексів

Підпишіться на нас:

Кекси – це чудовий десерт до чаю, який подобається як дорослим, так і дітям. Покупні кекси ніколи не зрівняються з домашніми, оскільки господиня має можливість особисто контролювати якість і натуральність інгредієнтів.

Подробиці

Якщо ви хочете, щоб ваші десерти завжди були в центрі уваги, візьміть на замітку наступні кулінарні лайфхаки:

  1. Найголовнішою умовою приготування якісного кексу є чітке дотримання рецептури та інструкцій. Вам доведеться працювати з досить непростим видом тіста, з яким недосвідченій господарці складно розібратися. Намагайтеся правильно вимірювати кількість інгредієнтів, щоб дотримуватися інструкцій.
  2. Однак можна дещо змінити, щоб покращити смак кексів. Якщо ви любите м’які кекси з ніжною текстурою, варто брати два жовтки замість одного цілого курячого яйця.
  3. Якщо ви хочете приготувати кекси про запас, тоді варто додати в рецепт додатковий інгредієнт – крохмаль. Додавати його варто у невеликій кількості. За співвідношенням з борошном це приблизно 1 до 10.
  4. Кексам можна надати додатковий відтінок смаку, щоб вони вигідно відрізнялися від інших. Секрет полягає в тому, що до звичайного пшеничного борошна можна додати трохи мигдального.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я