Як боротися з мурахами на городі: перевірені способи

0
Як боротися з мурахами
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Ці маленькі комахи, коли з’являються на городі, можуть принести багато неприємностей. Тому нормальна реакція городника – знищити непроханих гостей. Звичайно, є багато хімічних засобів боротьби зі шкідниками, але вони шкодять ґрунту. Тому сьогодні ми згадаємо більш екологічні способи знищення мурах.

Подробиці

Одним зі способів є засипання мурашника сіллю. Для цього треба згребти 1-2 см їхнього будиночка й насипати туди кухонної солі.

Можна посилити дію солі окропом: заливши ним насипану сіль. Інколи одного разу недостатньо. Тоді на другий день «процедуру» варто повторити.

Неприємним сусідом для мурах є нагідки. Їх стебла липкі, і до них попросту приклеюються шкідники. Не люблять вони запаху часнику, лаврового листя, м’яти, цедри лимона. Можна розкидати в місцях їх скупчення.

І нарешті, важка артилерія – борна кислота, змішана з варенням, медом чи цукром (але треба зробити сироп).

Як бачите, способів є багато. На всіх мурах вистачить!

попередня статтяГрибні котлети під час посту: ідея пісної страви
наступна статтяДзеркало організму або про що свідчать проблеми зі шкірою: відповідає дерматолог
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я