Як провести весняний догляд за полуницею та підготувати її до нового сезону

0
Як провести весняний догляд за полуницею та підготувати її до нового сезону
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Коли погода дозволяє приділити увагу полуниці, поспішайте в сад. Потрібно провести комплекс робіт, щоб підготувати її до нового сезону. Якщо вчасно цього не зробити, хвороби та шкідники отримають багато шансів на псування ваших нервів.

Подробиці

Починати потрібно з санітарної обрізки. Приберіть з кущиків все хворе та сухе листя. Якщо на певних листочках є пошкодження, також треба видаляти.

Подивіться чи є вуса. Обрізайте їх, бо вони будуть тягнути з рослин сили на розвиток та формування нових кущиків. Це стане причиною зниження врожайності та якості ягід.

Важливе значення має рихлення ґрунту. Він повинен бути пухким. Забитий та щільний ґрунт не зможе забезпечити доступ кисню до кореневої системи.

Коли основні роботи виконано, переходимо до підживлення. Можна проводити обробку бордоською рідиною, щоб запобігти бактеріальним та грибковим захворюванням. Від шкідників обприскайте «Актарою».

попередня статтяКухарі розсекретили ароматний маринад для стейків на сковороді
наступна статтяЯк замаринувати яловичину для запікання в рукаві, щоб м’ясо стало ароматним
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я