Українсько-американська акторка Іванна Сахно має борг перед Netflix за відмову виконувати роль росіянки

0
Українсько-американська акторка Іванна Сахно має борг перед Netflix за відмову виконувати роль росіянки
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Іванна Сахно — голлівудська акторка українського походження. Переїхала до США в віці 13 років. Акторка відома участю в кінострічках: «Шпигун, який мене кинув», «Хай йде сніг», «Асока», «Дівчина та ніч», «Чорна квітка», «Іван Сила» та ін.

Свідому громадянську позицію Іванна Сахно проявила ще за часів ковідного карантину. За умовами контракту з компанією Netflix акторка повинна була виконати роль росіянки. Іванна Сахно відмовилася від участі в проєкті, за що стала боржницею перед кінокомпанією.

Всіх цікавить, скільки коштує відмова від участі в проєкті. За умовами контракту актори не мають права розголошувати гонорар. Це комерційна таємниця. Проте Іванна дещо підійняла завісу секретності. Вона зазначила, що досі винна половину гонорару від наступної роботи. Про це акторка розповіла в інтерв’ю Марічці Падалко на каналі «1+1».

Іванна Сахно на зніманні фільму / Фото İnstagram @ivannasakhno

попередня статтяІдеальний маринад для курятини визначено: буде танути в роті
наступна статтяЯк приготувати плавлений сир в домашніх умовах, щоб був натуральний та смачний
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я