Як правильно вносити селітру в садку і на городі

0
селітра
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Найпопулярнішим азотним добривом є аміачна селітра. Вона поліпшує родючість ґрунту, підвищує врожайність культур. Коли і як вносити це ефективне добриво?

Подробиці

Слід відзначити, що селітру використовують на городі, в садку і навіть на клумбах. Це добриво можна вносити як розчин, а можна розсипати чи прикопувати. Якщо дощовий період, можна просто розсипати біля рослин, вода розчинить його і добриво швидко пройде через ґрунт. Якщо дощ не намічається, гранули потрібно розвести у воді згідно з інструкцією. Загалом, це 25-30 г на 10 л води.

Оскільки селітра – дуже активне добриво, розсипати його між деревами, де трава, недоцільно. Молода трава згорить, а бур’яни будуть рости ще краще. Треба вносити під корінь.

Азот швидко проникає через ґрунт і так само швидко вимивається водою. Тому підживлення аміачною селітрою можна робити кілька разів за сезон. Останнє – не пізніше, як за 2-3 тижні до збору врожаю.

попередня статтяЯк приготувати корисний плов без жодної краплі жиру
наступна статтяЖеле «Веселка» для покращення настрою: ідеальний десерт без заморочок
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я