...

Шанувальники Аліни Гросу розсекретили, за кого українська співачка вийшла заміж

Підпишіться на нас:

Нещодавно Аліна Гросу вдруге вийшла заміж. Для шанувальників української співачки проблема полягає в інтризі, яку вона розгорнула навколо нового чоловіка. Всім цікаво, а по факту ніде немає інформації, хто ж він.

За справу взялися шанувальники. Нагадаємо, що з 2021 року Аліна Гросу мала роман з російським актором Романом Полянським. На своїй сторінці в Instagram співачка опублікувала фотографії з весілля, прикривши обличчя чоловіка великими смайликами.

Роман Полянський та Аліна Гросу

Подібна конспірація не завадила шанувальникам зрозуміти, хто ж приховується за картинками. За всіма зовнішніми ознаками вони припускають, що це Роман Полянський.

З початком повномасштабного вторгнення до України Роман Полянський не озвучував свою позицію. Аліна Гросу перестала постити з актором фотографії, але друг родини Гросу український співак Павло Зібров в одному з інтерв’ю казав, що в Полянського проукраїнська позиція. На початку вторгнення він з Гросу перебував в Україні.

Роман Полянський та Аліна Гросу

У 2022 році Роман Полянський також був помічений на червоній доріжці в Москві разом з донькою від попереднього шлюбу. Пізніше у 2023 році Аліна Гросу заявила, що вона більше не в стосунках з російським актором.

Після таких особистих перипетій достеменно невідомо, за кого вийшла заміж співачка, проте на завуальованих фото виглядає, що це таки роман Полянський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я