Досвідчені господині розповіли, чи можна повторно кип’ятити воду в чайнику

0
Чи можна повторно кип'ятити воду в чайнику
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Один раз кип’ятити чи можна повторно — саме таке питання постає. Більшість людей про це не замислюються та повторно вмикають чайник. Хтось думає, що нічого такого в цій дії немає, інші стверджують, що це шкідливо. Зрештою, питання викликає багато суперечок.

Подробиці

При повторному кип’ятінні змінюється хімічний склад води. І певні компоненти в ній втрачаються. Наприклад, кисень та леткі речовини. Саме ці компоненти надають свіжий смак та аромат. Вміст кисню не є критично важливим для споживання саме з водою, але зміна смаку буде присутня.

Якщо вода тривалий час залишається в чайнику, в ній починають розвиватися різні мікроорганізми. Виходить, що її треба обов’язково доводити до кипіння для їх нейтралізації.

Смак повторно кип’яченої води загалом нормальний. Тому зробити каву або чай не забороняється.

попередня статтяУ якому розчині замочити сіянку перед посадкою, щоб зібрати гарний урожай цибулі: секрети досвідчених городників
наступна статтяЯк швидко почистити мікрохвильовку, щоб позбутися неприємного запаху
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я