Цей симптом цукрового діабету можна помітити лише вранці: перевір себе

0
Цей симптом цукрового діабету можна помітити лише вранці: перевір себе
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Уяви, що ти вже давно живеш із цукровим діабетом, але навіть не здогадуєшся про це. Зверни увагу на цей нетиповий симптом хвороби, може, саме він нарешті змусить тебе записатися на прийом до ендокринолога.

Найчастішими ознаками цукрового діабету є аномальна спрага і сухість в роті, різка втрата ваги та почуття постійної втоми без причини. Однак іноді ендокринне захворювання виявляє себе абсолютно нетиповими симптомами, які ще й легко пропустити.

Наприклад, одну з ознак хвороби можна помітити лише вранці. Багато хто не приймає її за щось серйозне, адже саме так організм буквально благає про допомогу. Йдеться про труднощі зі згинанням одного або двох пальців на руці: іноді може здаватися, що вони взагалі заморожені.

Таку особливість можна спостерігати відразу після пробудження. Саме тому люди найчастіше думають, що просто відлежали руку під час сну, і закривають очі на проблему.

Якщо ти випробувала таке вранці пару разів, панікувати справді рано. Однак якщо пальці відмовляються розгинатися вже протягом якогось тривалого часу, зволікати не варто – швидше запишись на прийом до ендокринолога.

Пам’ятай, що діабет небезпечний саме своїми ускладненнями, яких можна уникнути при правильному лікуванні. У такому разі можна взяти захворювання під свій повний контроль і продовжувати жити звичайним життям.

попередня статтяКорисний гарнір: готуємо ніжне пюре з гороху
наступна статтяЯк у ресторані: готуємо класичний жульєн з курки
Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я