Не станемо сперечатися: обидва типи посуду, якщо їх можна так назвати, мають як переваги, так і недоліки. Але все ж таки, завдяки здатності мультиварки заощаджувати час і фактично готувати без участі кухаря, багато “користувачів” знаходять більш привабливим саме цей варіант.
Подробиці
Якщо ви тільки збираєтесь придбати мультиварку, вам напевно знадобляться поради щодо її вибору.
Перший пункт, з яким варто визначитися – об’єм чаші. Він залежить від того, порції якого розміру ви збираєтеся готувати. Якщо у вас велика сім’я, обирайте мультиварку з чашею, що вміщає 4-5 літрів, в іншому разі буде достатньо і 2-3 літрів.
Крім цього, ознайомтеся з функціями та виберіть із них ті, присутність яких для вас важлива, наприклад, готування на пару або функція приготування йогурту.
Важливо відзначити наявність функцій таймера, відкладеного старту і збереження тепла. Відкладений старт дає змогу готувати їжу у зручний для вас час, а функція збереження тепла забезпечує рівномірний підігрів їжі після приготування.
Ще один важливий параметр – потужність, який визначає швидкість приготування страв. Мінімальне значення, мабуть, має становити 500 Вт.
Варто також оцінити й такі критерії, як ергономіка та управління, хоча вони, варто зізнатися, досить суб’єктивні. Постарайтеся зрозуміти, чи підходить конкретна модель для вашої кухні і чи зручно її використовувати.
Нарешті, придивіться до комплектації мультиварки, яка може включати такі додаткові пристосування, як мірний стакан, черпак, ємність для пароварки, ложка тощо.