Голос співака шокував: двійник Олега Винника

0
Голос співака шокував: двійник Олега Винника
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Фанати Олега Винника вражені, бо почули точну копію його голосу. Але композиція не належить співаку. Український виконавець Андрій Кравченко випустив прем’єрний кліп до нової пісні “Мадонна”.

Подробиці

Прем’єра відбулася 23 лютого: “Стовідсоткове потрапляння у “десяточку” дівочої аудиторії. Розкрадач жіночих сердець Андрій Кравченко презентував пісню “Мадонна”, яку з першого прослуховування підспівують в унісон сотні слухачок на концертах”.

Автор наголошує: “…Ти будеш для нього Мадонна – сама грішна і сама свята, королевою навіть удома, станеш сенсом його життя..” – ці слова для українок. Тільки наші жінки вміють так самовіддано любити, обігрівати, вірити, підтримувати і саме вони заслуговують на те, щоб бути коханими, щоб їх оберігали і балували, цінували та підтримували у всьому. Українська Мадонна – це натхнення і сила, мудрість і слабкість, спокій і пристрасть”.

попередня статтяЯк приготувати простий пісний кляр для креветок
наступна статтяШоколадний торт без заморочок і розкачування коржів
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я