Чому акваріум покривається зеленим нальотом: 6 найімовірніших причин

0
Чому акваріум покривається зеленим нальотом
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Поява зеленого нальоту на стінках акваріума спричинена зростанням низки водоростей, таких як евглена зелена, нитчатка едогоніум і ксенококус.

Подробиці

Давайте розберемося в причинах, що сприяють надмірному розвитку зелених водоростей. Вони можуть бути такими.

  1. Надмірне освітлення. Акваріум не слід розташовувати безпосередньо біля вікна, піддаючи його впливу прямих сонячних променів, та й штучне освітлення потребує суворого контролю.
  2. Відсутність належного очищення скла, ґрунту і рослин. Спори, які затримуються в ґрунті, в присутніх на склі подряпинах, на рослинності, сприяють подальшому поширенню водоростей.
  3. Неправильний вибір температурного режиму.
  4. Заміна води, яка проводиться несвоєчасно.
  5. Високий рівень фосфатів і нітратів. Цей пункт можна назвати результатом попереднього – несвоєчасної зміни води. У процесі випаровування води кількість солей у ній збільшується, а якщо ви замість заміни води вирішите просто додати рідини, стан справ лише погіршиться.
  6. Зайва кількість корму або невідповідний корм. Недоїдені з тієї чи іншої причини залишки їжі осідають на дно і починають гнити.
попередня статтяЯк у ресторані: готуємо класичний жульєн з курки
наступна статтяЕксперти склали список продуктів харчування, які не варто розігрівати в мікрохвильовій печі
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я