Як розморозити м’ясо з використанням терки

0
Як розморозити м'ясо з використанням терки
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Продукти можна розморожувати різними способами. І в воду кладуть, і сіль, цукор додають, відправляють на батарею, в духовку, мікрохвильовку. Пропонуємо дізнатися ще один метод, який може вам теж сподобатися. Для нього вам потрібна терка.

Подробиці

В терку покладіть заморожене м’ясо. Логічно, що метод підходить, якщо вам треба швидко розморозити щось мале. Тепер поставте терку над каструлею з водою, яка стоїть на повільному вогні.

Пар від води буде проходити через отвори терки та нагрівати м’ясо. Таким чином воно значно швидше розморозиться. Такий метод пропонують вигадливі господині.

Виникає тільки одне питання, чому потрібна саме терка, адже з таким же успіхом можна покласти продукт в друшляк та також поставити його на каструлю з водою. Такий самий принцип парової бані. Зрештою, кожна господиня сама для себе вирішує, який метод та спосіб їй подобається найбільше.

попередня статтяКоли та як висівати петунію на розсаду: поради квітникарів
наступна статтяЯк посіяти базилік: поради дачникам
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я