Медики назвали саму нешкідливу олію для смаження

1
Що робити, щоб рослинна олія не бризкала під час смаження на сковороді
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Фахівці відзначають, що будь-яка рослинна олія робить смажені продукти більш шкідливими. Для здоров’я є небезпечною така їжа, яка приготована на рослинній олії, так і на вершковому маслі.

Подробиці

Однак медики вважають, що кокосову олію можна назвати найменш шкідливою для смаження. Також лікарі впевнені, що салати найкраще заправляти гарбузовою олією.

Висновки фахівців опубліковані в інтернет-джерелах.

Експерти зазначили, що шкідливою є будь-яка олія, яка використовується для смаження.

Однак якщо вам потрібно смажити під час приготування їжі, варто зупинити вибір на кокосовій олії. При високих температурах обсяг трансжирів, що виділяються в ній, мінімальний.

Чим же так небезпечні ці сполуки для організму: вони негативно впливають на серцево-судинну систему.

Трансжири ушкоджують стінки судин. Крім того, вони збільшують ризик розвитку цукрового діабету.

Невелику кількість рослинної олії можна додати до салату. Однак для цього значно корисніше використовувати гарбузову олію.

попередня статтяЯк подолати плісняву та вапняний наліт за допомогою двох доступних засобів
наступна статтяЯк відмити кухню від жиру: потрібно лише дешевий засіб і навіть терти нічого не доведеться
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

1 коментар

  1. Постійно дивуюсь. За гроші скажите, що завгодно. Прикро що вам дозволяють займатись журналістикою. Що треба продати бо стоїть на складах, чи просто “вброс”. Ви оближете так, ніби це нектар “Божесвенного дерева”. Питання, як сама шкідлива олія (яку визнали всі “цивилізовані” держави, ШКІДЛИВОЮ) та перестали добавляти в продукти для продажу, раптом стала корисною для обжарювання?. Коли при нагріванні, виділяються токсини які знаходяться в будь-якій олії (тому оливкова рахується найздоровішою, тому що виділяє найменше токсинів, які руйнують вітаміни та мінерали в продуктах).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я