...

Навіщо досвідчені господині змішують зубну пасту з господарським милом

Підпишіться на нас:

Ідея про те, що для прибирання квартири можна використовувати підручні засоби, не є новою. Однак найчастіше ми чуємо про застосування соди, оцту, солі та лимонної кислоти. У ряді випадків може використовуватися і зубна паста, проте в основному йдеться про відбілювання поверхонь. А ось господарське мило є універсальним засобом: воно допомагає подолати практично всі різновиди бруду.

Навіщо змішувати зубну пасту з господарським милом

Змішавши ці складові, ви можете приготувати засіб для чищення, якому немає рівних. Він з легкістю справлятиметься із забрудненнями будь-якої складності.

Його успішно застосовують на кухні, якщо потрібно подолати жир та стійкі забруднення. Можна використовувати засіб для очищення плитки, яка не піддається чищенням іншими засобами.

Також за допомогою ефективного засобу можна підтримувати у чистоті сантехніку.

Приготувати засіб нескладно. Спочатку потрібно подрібнити за допомогою терки трохи господарського мила. Вийти має лише дві ложки. Розчиняємо його у гарячій воді. Далі посилюємо склад однієї ложкою зубної пасти, доводимо до стану однорідної суміші та приступаємо до прибирання.

Засіб можна буде використовувати і для миття холодильника, меблів, умивальника, газової плити і навіть підвіконня з пластику.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я