...

Як вибрати і правильно підготувати рис для плову

Підпишись на нас:

Є багато різновидів плову і сортів рису для нього. Звичайно, для приготування цієї страви важливі всі компоненти, але саме від рису та від його підготовки залежить те, що вийде в результаті – плов чи рисова каша.

Подробиці

Вибираючи рис для плову, слід зважати й на певні особливості. Так, наприклад, для ферганського плову прийнято використовувати рожевий рис Девзіра, який здається червоним через свій відтінок.

Якщо цей рис добре промити, то виявиться, що він швидше рожевий з червоною жилкою. У самаркандському плові використовується в основному рис Лазер, а у випадку з азербайджанським пловом – рис Басматі і не тільки.

Проте Дезіра та подібні до нього сорти рису поки що на нашому ринку все ще екзотика. Та й коштують вони відповідно недешево. Але плов можна приготувати і з іншим рисом, навіть із звичайнісіньким. Тільки доведеться витратити багато зусиль, щоб рис у плові був легким та розсипчастим.

Якщо сорт новий і ще не випробуваний вами, то правильним рішенням буде купити приблизно 100-200 грам його і зварити звичайним способом. Таким чином, буде помітно, скільки він вбирає води, як швидко готується і яким рис стає після варіння.

З огляду на це можна буде впевнено лити води рівно стільки, скільки йому потрібно.

Підготовка загалом займає багато часу, але не потребує великих зусиль. Перше, що потрібно зробити – замочити рис. Перебрати його, висипати в миску, залити гарячою солоною водою (але не окропом!) за обсягом втричі більше рису, і залишити на кілька годин.

Це робиться для того, щоб він увібрав воду і швидше зварився. Тому замочувати його потрібно виключно питною водою – якщо використати не смачну воду, то рис її вбере і сам стане несмачним.

Після цього воду треба вилити, а рис ретельно промити. Робити це потрібно доти, поки вода, що виливається, не буде чистою. Рис у воді треба акуратно перемішувати.

При промиванні його не можна сильно перемішувати і стискати руками. Адже рис, що ввібрав воду, досить крихкий, і в результаті у вас вийде рисова січка. Після промивання його в жодному разі не можна залишати без води – інакше рисові зерна розтріскаються, і він знову перетвориться на січку.

Важливо: рис у плові в жодному разі не можна перемішувати. Ідеальний стан перед вимкненням плити (або видалення дров з-під вогнища) рис має бути трохи аль денте. У такому разі рис після того, як казан закривають кришкою і залишать настоятися, не переготується, а завжди буде смачним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин

Гірчичний порошок врятує урожай полуниці від довгоносиків та інших шкідників

Звичайний гірчичний порошок врятує урожай полуниці від довгоносиків та...

Корисна домашня шаурма за 10 хвилин: їжа, яку люблять усі

Власноруч зроблена шаурма завжди безпечна й смачна. Її можна...

Чому тріскається капуста на грядці: можливі причини

Під час росту капуста може розтріскатися й буде не...

Як смачно замаринувати скумбрію у томатному соусі

Якщо любите скумбрію, спробуйте замаринувати її у томатному соусі...

Секс на відстані: як підтримувати «вогонь» у стосунках під час довгої розлуки

Стосунки на відстані можуть даватися нелегко. Саме відчуття коханої...

Як боротися з попелицею на моркві: дієві засоби проти шкідника

Якщо бадилля у моркві скручується й жовтіє та з'явився...

Найпростіший спосіб приготування запечених кабачки з горіхами

Кабачки універсальні в плані поєднання смаків. Якщо їх смачно...