Навіть якщо ти новачок у світі фітнесу, то вже напевно стикалася з загальною переконаністю: на тренуванні треба виснажити себе, отже, інакше ніякого результату не буде.
Фізичні вправи часто асоціюються у нас із максимальною напругою: якщо вже присідати, то зі штангою, якщо бігти — то кілометри. Проте експерти вважають, що не варто так «вбиватися» і має сенс придивитися до низькоінтенсивних навантажень.
“Низькоінтенсивні тренування припускають, що ви займаєтеся на рівні 57-63% від максимальної частоти серцевих скорочень у стабільному і постійному темпі протягом 30 хвилин або більше”, – пояснює тренер Брайан Нуньєс. Такий вид навантажень має свої переваги, якими не варто нехтувати.
Дослідження 2019 року, проведене вченими з Університетської клініки Бонна показало, що низькоінтенсивні тренування позитивно впливають на когнітивні функції та допомагають згладити симптоми психічних захворювань.
«Вибираючи менш інтенсивний темп, ви менше навантажуєте м’язи та суглоби — а отже, і ймовірність травмувати їх падає», — пояснює сертифікований персональний тренер Джессіка Домі. Більше того, людям, які тривалий час мало рухалися і вели сидячий спосіб життя, низькоінтенсивні тренування допоможуть позбутися болю, що виникли через це, і відчуття скутості.
Якщо ти йдеш у спортзал або на тривалу пробіжку, то тобі треба правильно одягнутись, поїсти, налаштуватися на тренування та дістатися місця, де воно пройде. Низькоінтенсивні навантаження набагато «дружелюбніші»: наприколад, прогулянка або заняття з йоги. Це дозволить заощадити час і сили, завдяки чому ти рідше пропускатимеш заняття.
Звичайно, ми всі прагнемо зворотного, але іноді в добу просто не вистачає часу, щоб все встигнути. Якщо ти коли-небудь пробувала говорити, коли біжиш, то, напевно, знаєш — виходить так собі. А ось під час прогулянки можна поговорити з подругою по телефону, послухати подкаст або навіть провести ділову зустріч.
Дослідження, проведене 2008 року в Університеті Джорджії, показало, що люди, які обирають низькоінтенсивні тренування, не просто втомлюються менше — після занять вони відчувають себе сильнішими і наповненими. Це — один із головних бонусів, адже нерідко після фітнесу нам треба працювати чи займатися побутовими справами.
Все просто – якщо тренування тебе не вимотують, їх просто вписати в своє життя, вони не вимагають дорогої амуніції або покупки абонементу у фітнес-зал, то ти з більшою ймовірністю не відмовишся від них після кількох разів.
Це дуже важливо, адже регулярність – запорука результату. Тож придивись до низькоінтенсивних тренувань – прогулянок, йоги, танців, повільного бігу та їзди на велосипеді – можливо, це саме те, що тобі потрібно!
Зовсім скоро настануть новорічні свята, а це означає, що час шукати гарні варіанти нарядів. На…
З настанням холодів багато дівчат перемикаються зі спідниць на штани. Мотивація зрозуміла – ніхто не…
Вважається, що штани — один із найуніверсальніших елементів гардеробу, адже їх можна поєднувати практично з…
Модні покази пройшли, тож настав час підбивати підсумки та готуватися до нового сезону. Він вже…
У холодну пору року може здатися, що волосся живе своїм життям — не хоче лежати…
Аксесуари мають особливу «суперсилу» — не секрет, що вони здатні змінити образ до невпізнанності. Одягніть…